Author Rower Ultima_24 biało-niebieski

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Author
  • Dostępność: Jest
  • 1 779,00 zł
  • Niedostępny
  • Oblicz_raty_duckblue
  • Rata już od:

 

 

ULTIMA 24 12,5" biało/niebieski

 

Designerski rower młodzieżowy ULTIMA 24 12,5" biało/niebieski to znakomity wybór dla sympatyków wycieczek rowerowych o przeróznych dystansach. Jednoślad zapewnia komfort jazdy i bezpieczeństwo, a dzięki odpowiednio dopasowanym komponentom jest również bardzo lekki.

 

Wytrzymałe komponenty z aluminium

 

Jednoślad został wykonany z wykorzystaniem wielu aluminiowych elementów. Podstawę stanowi przede wszystkim mocna rama, która wpływa na lekką wagę całego pojazdu. Dodatkowo zastosowano aluminiowe obręcze oraz wsporniki (kierownicy i siodełka). Cały pojazd waży nieco ponad 10 kg.

 

Atrakcyjna kolorystyka

 

Prezentowany model jednośladu wyróżnia się stylowym designem. Producent zdecydował się na zastosowanie ramy w kontrastującym połączeniu koloru niebieskiego i białego. Dopełnieniem dwukolorowej estetyki są czarne elementy w postaci opon, uchwytów kierownicy i siodełka.

 

Komfort jazdy

 

Ten nowoczesny rower młodzieżowy ULTIMA 24 12,5" biało/niebieski gwarantuje wygodę użytkowania między innymi dzięki dość lekkiej wadze. Młody cyklista z łatwością nim kieruje, pokonując wybraną trasę. Warto zwrócić uwagę na gumowe chwyty kierownicy, które nie wyślizgują się z dłoni i dodatkowo wpływają na komfort jazdy. Zaletą jest także miękkie siodełko o ergonomicznym kształcie. Jednoślad został wykonany z wykorzystaniem wysokiej jakości opon, która pozwalają zadbać o optymalną amortyzację – nawet w przypadku bardzo nierównych tras.

 

Niezawodny system hamulcowy

 

Produkt stanowi doskonały wybór również ze względu na bezpieczeństwo jazdy. Został wyposażony w nowoczesne hamulce TEKTRO V oraz dźwignie z tworzywa i aluminium. Cały system pozwala na kontrolę prędkości z możliwością szybkiego zareagowania na nieprzewidziane sytuacje na drodze. Dodatkową zaletą są funkcjonalne manetki i przerzutka tylna, które pozwalają jeszcze lepiej dopasować parametry jednośladu do aktualnych potrzeb. Rower młodzieżowy ULTIMA 24 12,5" biało/niebieski to doskonały wybór zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych młodych cyklistów.

 

 

 

 

 

 

 

Kolor:
Wiek dziecka: 8+
Wielkość kół: 24 cale
Koła: Pompowane
Hamulec: Tektro V
Waga (kg): 10,5
Ilość kół: dwa
Ilość biegów: SHIMANO Revoshift (8)
Rama: aluminiowa