Fizan Adventure kije trekkingowe

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Fizan
  • Dostępność: Jest Jest
  • 209,00 zł

 

 Fizan Adventure to teleskopowe kije trekkingowe włoskiego producenta. Kije te posiadają wygodny i  łatwy w użyciu zewnętrzny system blokujący. Gwarantuje on bezpieczeństwo przy minimalnej sile zamykania. Adventure wytrzymują siłę nacisku powyżej 100 kg.  Składają się z trzech części, a ich długość wynosi 69-140 cm. Poręczne  i uniwersalne kije Fizan, które nie zawiodą Cię podczas trudnych wypraw. Kije trekkingowe Adventure wykonane są ze stopu aluminium 7075. Szczególnie wytrzymały i wysokiej jakości materiał.

Wyprofilowany, ergonomiczny uchwyt, wykonany z najlepszych miękkich antypoślizgowych materiałów. Twoje dłonie pozostaną suche,a chwyt pewny i bezpieczny nawet podczas długich i wyczerpujących wypraw.  Uchwyt posiada  neoprenowy, regulowany pasek ze sprzączką, co zapewnia maksimum komfortu  i bezpieczeństwa podczas trekkingu. Doskonałą przyczepność na zróżnicowanym podłożu zapewniają twarde jak diament widiowe końcówki.

Fizan Adventure to synonim niezastąpionego, bezpiecznego sprzętu do trekkingu dla każdego fana górskich wycieczek.

To regulowane kije trekkingowe, która składają się do kompaktowych rozmiarów. Możesz  je wrzucić do bagażu i wszędzie zabrać ze sobą.

Niezależnie czy idziesz po stromych wzgórzach i potrzebujesz trochę pomocy, czy zejdziesz po drugiej stronie i chcesz odciążyć kolana, kije te będą niezastąpione.

 

Kolor: