Fizan Race Kijki do Nordic Walking

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
  (Zobacz recenzje)
 • Producent: Fizan
 • Dostępność: Jest
 • Dostępność w sklepie online: Dostępny
  Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny

 • Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
  Do wysyłki dzisiaj zostało jeszcze:

  Jeśli złożysz zamówienie teraz, produkty wyślemy:

  jutro o 12:00 16 kwietnia (wtorek) o 12:00
  godzminsek
kolor/wzór:
 • Fizan Race Kijki do Nordic Walking
 • Fizan Carbon 3K NW 80 Kijki do Nordic Walking
 • 289,00 zł

Fizan race Kijki do Nordic Walking

 

Oto idealna propozycja zarówno pod kątem dłuższych marszów, jak i krótszych spacerów. Wysokojakościowe kijki do Nordic Walking Fizan Race zostały wykonane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. W procesie produkcji wykorzystano głównie carbon (aż 80%), co pozwoliło zadbać o wyjątkową wytrzymałość tego produktu!

 

Doskonała amortyzacja

 

Nowoczesne kijki do Nordic Walking Fizan Race stanowią gwarancję znakomitej amortyzacji, nawet w przypadku poruszania się po bardziej problematycznych terenach. Pod tym kątem warto zwrócić uwagę na ostro zakończone groty, które stanowią gwarancję stabilnego przyłożenia do podłoża. W efekcie drgania występujące podczas uderzania kijkami o nawierzchnię zostają zredukowane do minimum. Dodatkowym atutem jest wysoka jakość wykonania produktu – połączenie mocnego tworzywa z włóknem węglowym znamiennie wpłynęło na jednoczesne zwiększenie amortyzacji oraz stabilności.

 

Wygodne uchwyty

 

Jednym z kluczowych atutów produktu są specjalnie zaprojektowane rączki. Kijki do Nordic Walking Fizan Race wyróżniają się uchwytami wykonanymi na bazie korka i przyjemnego w dotyku tworzywa. Dzięki temu rękojeści są wyjątkowo wygodne w trzymaniu i sprawdzają się nawet w przypadku dłuższych treningów. Nie powodują bolesnych otarć, a przy tym pewnie leżą w dłoniach.

FR3 Strap system -FIZAN opracował rewolucyjny nowy system zwalniający pasek rękawicy, które nie wymaga sprężyny. Genialne w swojej prostocie. System FR umożliwia bardzo szybkie wypięcie przy niewielkim naciskiu  na przycisk IN-OUT  Proste, praktyczne, funkcjonalne,nie wymagające siły. 

 

Dla początkujących i dla doświadczonych

 

Komplet kijków Race od Fizan spełni oczekiwania zarówno doświadczonych miłośników nordic walking, jak i osób stawiających pierwsze kroki w tej formie aktywności. Dzięki ostrym grotom z powodzeniem można je wykorzystywać na najróżniejszych rodzajach nawierzchni. Widiowe groty pozwalają zadbać o poczucie komfortu nawet w przypadku bardziej intensywnego marszu po nierównym terenie.

 

Stylowy wygląd

 

Atrakcyjny design to kolejna zaleta produktu. Kijki do Nordic Walking Fizan Race charakteryzują się kontrastującą, dwukolorową kolorystyką. Są widoczne z większej odległości, dzięki czemu użytkownik może czuć się bezpieczniej podczas poruszania się po asfalcie.


Cena dotyczy pary kijów.
 
 
Typ kija
 nordic walking
Średnica
 16 mm
 Waga
 150 gr/szt. przy długości 115 cm
Długość
 stała
Materiał
 80% z carbonu (włókna węglowego)
Końcówka
 twardy metal
Talerzyk
 N 35
Rękojeść  
guma + korek

Kolor:
Regulacja długości kijów: kije o stałej długości
Ilość segmentów: 1, o średnicy 16
Budowa (skład) kija: 80 % Carbon
Rękojeść: Guma + korek
Waga kija (gram): 150
Systemy: FR Fast Release System
Długość złożonego kija: stała długość
Zakres regulacji (cm): stała długość
Akcesoria w zestawie: buciki na twarde nawierzchnie NW, karabińczyk
Grot: ostry karbidowy XC
Długość (cm): 130, 110, 115, 120, 125