Hulajnoga Micro Black Deluxe z zamkiem i amortyzacją SA0151

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Micro
 • Dostępność: Jest Jest
 • 959,00 zł

 

Wiek: 18+ /dla dorosłych

 

Micro Black Deluxe to luksusowa składana hulajnoga, która nadaje się również na dłuższe dystanse. Micro Black skonstruowano z myślą o dorosłych użytkownikach, ale świetnie służą także  nastolatkom.Maksymalne obciążenie to aż 100 kg. Nisko zawieszony podest odciąża plecy i kręgosłup. Błotniki chronią ubranie przed zabrudzeniem. Kółka o średnicy 200 mm zaprojektowane są do szybkiej jazdy nie trzeba się więc męczyć i pocić, żeby jechać komfortowo. 

Dzięki amortyzacji wstrząsowej włoskiego producenta Vibram- światowego lidera w produkcji wysoko funkcjonalnych podeszew gumowych i przedniego zawieszenia -gwarantuje komfort jazdy! Zamek jest zintegrowany z kierownicą i umożliwia zablokowanie hulajnogi w dowolnym miejscu. Stalową linkę do blokowania można łatwo wyciągnąć z uchwytu, gdy jej używamy i schować całkowicie poza zasięgiem wzroku, gdy nie jest używana. Hulajnoga wyposażona jest w składaną nóżkę. 

Micro Black Deluxe można łatwo złożyć i przechowywać wszędzie, w bagażniku samochodu lub pod siedzeniem w transporcie publicznym.  Niewielkie rozmiary i waga zaledwie 4,7 kg sprzyjają temu:)

 Micro White Deluxe zmienia dojazd do pracy w przygodę, pozwala zaimponować dzieciom i cieszyć się wolnością.

 

 
 
 
Najważniejsze cechy:
+ Idealna na dorosłych.
+ Nowa, ekskluzywna hulajnoga z wbudowanym zamkiem.
+ Zaprojektowana we współpracy z marką Vibram - światowym liderem w produkcji wysoko funkcjonalnych podeszew gumowych.
+ Wyposażona w specjalny, pochłaniający wstrząsy podest Vibram.
+ Bardzo duże kółka i nisko zawieszony podest. 
+ Składana z regulowaną rączką.
 
Micro  produkuje hulajnogi w Szwajcarii już od lat dostarczając pokoleniom dzieci i dorosłym wiele radości.   A to wszystko z prędkością, która jest zmienna w zależności od wieku, doświadczenia i preferencjami.
  
Jakość wykonania i bezpieczeństwo  – to najważniejsze cechy pojazdów Micro.  Nasze hulajnogi produkujemy z przysłowiową szwajcarską prezycją.  Wysoka jakość produktów i wieloletnia dostępność części zamiennych gwarantuje Wam zachowanie wartości pojazdów PUKY.  
Micro Black skonstruowano z myślą o dorosłych użytkownikach.Zmienia dojazd do pracy w przygodę, pozwala zaimponować dzieciom i cieszyć się wolnością.

Szybka, bezpieczna umili aktywny wypoczynek Tobie i Twojemu dziecku – maksymalne obciążenie to aż 100 kg!

.
 
KORZYŚCI
 • hulajnoga, ze względu na swoją małą wagę, może być z łatwością przenoszona .
 • zajmuje niewiele miejsca
 •  Idealna na dorosłych.
   
 •  Dwukołowa hulajnoga Micro Black wykonana jest z aluminium. Nowoczesna smukła rama, graficzny design, kompaktowe rozmiary – to tylko niektóre jej atuty.
 • Niepodważalnym atutem jest regulacja wysokości uchwytu- od  wysokości 72 do 103 cm-za pomocą obejmy z szybkozamykaczem. Dzięki temu hulajnogę można dostosować indywidualnie do wzrostu .
 • Szybka, bezpieczna umili aktywny wypoczynek Tobie  – maksymalne obciążenie to aż 100 kg!
 • Wygodny  podest z  zabezpieczeniem antypoślizgowym pozwala na swobodne położenie obu stóp – jego wymiary to 12x33 cm. Dzięki niskiemu zawieszeniu podestu przyjmiesz optymalną pozycję do jazdy i nie obciążysz kręgosłupa. Zawieszenie i jego długość zostały zaprojektowane do łatwego użytkowania przez  dorosłych, zapewniając całkowicie bezpieczeństwo.
 • Dzięki kompaktowym rozmiarom hulajnoga Micro  można  zabrać do szkoły, parku czy na wakacje. Hulajnogę tą składa się za pomocą prostego w obsłudze przycisku. Mechanizm blokujący rozłożoną hulajnogę w pełni zabezpiecza przed jej złożeniem w trakcie jazdy i zapewnia bezpieczeństwo dziecku. Po złożeniu spokojnie zmieścimy ją w bagażniku samochodowym czy nawet pod wózek młodszego rodzeństwa .Niewielkie rozmiary i waga sprawiają, że hulajnogę możesz zabrać ze sobą wszędzie – to wymarzony pojazd aby wyruszyć w podróż, do szkoły, pracy, zwyczajnie pojeździć po parku podczas spaceru, czy zabrać ze sobą na wakacje!
 
 
 
                             
 
 
 
 
 
 
 
 
 Hulajnoga będzie służyła Twojemu dziecku, warto zadbać o to by był to produkt najwyższej jakości, który został stworzony z myślą o dzieciach a jego geometria dostosowana jest do potrzeb malucha.
      

Kolor:
Max obciążenie (kg): 100
Wiek dziecka: 6+, 7+, 8+, 9+, 10+, 12+, 18+
Wzrost dziecka ( wg producenta ): od 115 cm
Składana hulajnoga: tak
Amortyzacja: posiada
Koła: Poliuretanowe
Hamulec: Nożny
Rozmiar kół: 200/ 200 mm
Waga (kg): 4,7
Akcesoria : nóżka, wbudowany zamek
Regulacja kierownicy (cm): 72-103
Ilość kół: dwa