Hulajnoga Micro Kickboard Compact srebrny 2w1 KB0019

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Micro
 • Dostępność: Jest Jest
 • 829,00 zł

 

Wiek: 9+ /dla dzieci,nastolatków i dorosłych

Micro Kickboard Compact to trzykołowa hulajnoga dające poczucie surfowania dzięki unikatowemu systemu sterowania na zasadzie balansu. Tak samo jak hulajnogi Mini i Maxi - kierowca po prostu przechyla się w lewą lub prawą stronę- może stanowić doskonały ich następce.Hulajnoga Kickboard Compact jest idealna dla młodzieży jak i dorosłych. Maksymalne obciążenie jej to 100 kg. Dobry wybór dla mam usiłujących nadążyć za dziećmi!

Kickboard ma wytrzymałe piaskowane aluminiowe wykończenie. Jest to najmniejszy Kickboard w ofercie dzięki temu jest lekki. Dzięki krótkiemu aluminiowemu podestowi, Kickboard Compact jest bardziej zwrotny i dlatego odpowiedni również dla początkujących a duży zakres regulacji kierownicy pozwala na komfortową jazdę nawet wysokim osobom. Najnowsza wersja jest wyposażona w wymienny kierownicę T-bar i joystick . Hulajnoga jest  składana.  Również regulowany i składany jest drążek, dzięki temu hulajnogę można złożyć do bardzo kompaktowych rozmiarów.  Złożona blokuje się w tej pozycji, ułatwiając transportowanie i przechowywanie.  Kierownica wyposażona jest w gumowe uchwyty z poszerzonymi końcówkami, chronią one dłonie przed otarciami i zapobiegają tępym urazom brzucha przy wywrotce. 

Micro  produkuje hulajnogi w Szwajcarii już od lat dostarczając pokoleniom dzieci wiele radości.   A to wszystko z prędkością, która jest zmienna w zależności od wieku, doświadczenia i preferencjami.Jazda na hulajnodze daje dziecku wytrzymałość niezbędną do jazdy na rowerze, trenuje zarówno poczucie równowagi jak i wzmacnia układ mięśniowy.  Dzieci uwielbiają wiraże i poślizgi na dobrej i solidnej hulajnodze.
  
Jakość wykonania i bezpieczeństwo dla maluchów – to najważniejsze cechy pojazdów Micro.  Nasze hulajnogi produkujemy z przysłowiową szwajcarską prezycją.  Wysoka jakość produktów i wieloletnia dostępność części zamiennych gwarantuje Wam zachowanie wartości pojazdów .  
Hulajnoga Kickboard Micro będzie służyła Twojemu dziecku, warto zadbać o to by był to produkt najwyższej jakości, który został stworzony z myślą o dzieciach a jego geometria została dostosowana do potrzeb dziecka.
 
 
 
 
 
Najważniejsze cechy:
 • Krótszy podest idealny dla nastolatków i mniejszych dorosłych
 • Łatwy w manewrowaniu i noszeniu
 • W zestawie z wymiennymi opcjami sterowania ze składaną kierownicą t-bar i joystickiem
KORZYŚCI
 • ćwiczy poczucie równowagi dając jednocześnie dziecku poczucie bezpieczeństwa,
 • ćwiczy koordynację równomiernych i przeciwnie skierowanych ruchów
 • dziecko   nabywa pierwszych doświadczeń podczas kierowania i świadomego wybierania kierunku jazdy
 • rośnie razem z Twoim dzieckiem dzięki regulowanej wysokości kierownicy. 
 • dziecko uczy się podejmowania decyzji w zależności od sytuacji w otoczeniu i uczy się jak kierować pojazdem gdy jest sucho lub mokro.
 • hulajnoga, ze względu na swoją małą wagę, może być z łatwością przenoszona przez dziecko.
 • zajmuje niewiele miejsca

 


 

 •  Większa, szybsza i w pełni bezpieczna – taka właśnie jest hulajnoga Micro Kickoard Compact 2 w 1. Kickboard Compact jest następnym krokiem po Maxi - idealnym dla nastolatków i dorosłych. Bezpieczna i trwała- wyposażona w  anodowaną ( w metalicznym kolorze zabezpieczoną antykorozyjnie) rączkę. Niepodważalnym atutem jest regulacja wysokości uchwytu za pomocą obejmy z szybkozamykaczem. Dzięki temu hulajnogę można dostosować indywidualnie do wzrostu dziecka i  rośnie razem z nim. Dodatkowo wyposażona w wymienne kierownice T-bar i joystick!
 •  Szybko i wygodnie można zmień hulajnogę Kickboard z bardziej tradycyjnej z kierownicą w kształcie litery T w bardziej skateboardową, sterowaną joystickiem
 • Jest idealna jako pierwsza hulajnoga. Maksymalne obciążenie jej to 100 kg.
 • Solidny, aluminiowy podest , zawieszenie i jego długość zostały zaprojektowane do łatwego użytkowania przez nastolatków i dorosłych, zapewniając całkowicie bezpieczeństwo.
 • Manewrowanie odbywa się na zasadzie balansowania ciałem. Dziecko delikatnie przechylając się i przenosząc ciężar ciała w odpowiednią stronę (podobnie jak w deskorolkach) oraz przechylając drążek kierownicy skręca w lewo lub prawo. Ten sposób skrętu większość dzieci wykonuje intuicyjnie i bez trudu.
 • Hulajnoga Micro Kickoard Compact 2 w 1 jest wyjątkowo stabilna  – trzy kółka zapewnią  poczucie bezpieczeństwa i stabilną jazdę. Kółka przednie są większe co ułatwia jazdę, a także pokonywanie niewielkich nierówności terenu, tylne - nieco mniejsze zaopatrzone jest w hamulec uruchamiany stopą. Koła hulajnogi, wykonane z tworzywa, zaopatrzone w lekko pracujące łożyska toczą się cicho i płynnie, nie ścierają się. Hulajnoga sprawdza się zarówno w domu jak i na dworze.
 • Dzięki kompaktowym rozmiarom hulajnoga Micro Kickoard Compact 2 w 1 można  zabrać do szkoły, parku czy na wakacje. Hulajnogę tą składa się za pomocą prostego w obsłudze przycisku. Mechanizm blokujący rozłożoną hulajnogę w pełni zabezpiecza przed jej złożeniem w trakcie jazdy i zapewnia bezpieczeństwo dziecku. Po złożeniu spokojnie zmieścimy ją w bagażniku samochodowym czy nawet pod wózek młodszego rodzeństwa .Niewielkie rozmiary i waga sprawiają, że hulajnogę możesz zabrać ze sobą wszędzie – to wymarzony pojazd aby wyruszyć w podróż, do szkoły, pracy, zwyczajnie pojeździć po parku podczas spaceru, czy zabrać ze sobą na wakacje!
 
 
 
 
         
 
 
 Hulajnoga będzie służyła Twojemu dziecku, warto zadbać o to by był to produkt najwyższej jakości, który został stworzony z myślą o dzieciach a jego geometria dostosowana jest do potrzeb malucha.
      

Kolor:
Max obciążenie (kg): 100
Wiek dziecka: 9+, 10+, 12+, 18+
Wzrost dziecka ( wg producenta ): od 115 cm
Składana hulajnoga: tak
Koła: Poliuretanowe
Hamulec: Nożny
Rozmiar kół: 120/120 mm
Waga (kg): 4,2
Akcesoria : Dwie kierownice (T-bar, joystic)
Regulacja kierownicy (cm): 70-100
Ilość kół: trzy