Hulajnoga Micro Maxi deluxe Caribbean Blue MMD036

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Micro
 • Dostępność: Jest Jest
 • 589,00 zł

 

Wiek: 6+ / Wzrost: od 100 cm

Hulajnoga Micro Maxi deluxe Caribbean Blue MMD036 to nowy produkt marki Micro. Seria Maxi uznawana jest od dawna jako najlepsze hulajnogi dla dzieci w wieku podstawowym i przedszkolnym. Zakup tej hulajnogi w pełni uzasadnia się jego jakością, trwałością i co najważniejsze radością Twojego dziecka.

   Podobnie jak mini micro, dzięki swojemu specjalnemu układowi wspomagania ciężkości, zapewnia wyjątkowe wrażenia z jazdy i jest idealny do wycieczek szkolnych lub miejskich spacerów.

Idealny towarzysz na co dzień.

Nowe modele DELUXE przekonują  kolorami i znajomą mikro jakością. Napis na podnóżku działa również jak antypoślizg i sprawia, że ​​jazda staje się jeszcze bezpieczniejsza.Dwa przednie koła i podwójne tylne koło zapewniają wyjątkową stabilność. Waga zaledwie 2,5 kg, aby  łatwo wszędzie transportować. Hulajnoga Micro Maxi deluxe jest oparta na Maxi Micro ale ma kilka ulepszeń. Wytrzymałość wzrósł do aż 70 kg. Teleskopowy drążek kierowniczy z anodowego aluminium pomalowano na kolor podnóżka. Zastosowanie takiego materiału nie tylko jest praktyczne, bo chroni hulajnogę przed korozją i wpływem czynników zewnętrznych, ale nadaje niepowtarzalny design. Hulajnoga Maxi micro deluxe to sprzęt, którym Twoje dziecko będzie cieszyć się  przez wiele lat! Łatwa w obsłudze anodowana kierownica ze stali nierdzewnej z regulowaną wysokością. Wielokrotnie nagradzany, szwajcarski design.
 MAXI MICRO DELUXE wyróżnia się jakością, specjalną konstrukcją do kontroli wibracji, nowoczesnym wzornictwem, różnorodnością kolorów i bezpieczeństwem.

 

Micro  produkuje hulajnogi w Szwajcarii już od lat dostarczając pokoleniom dzieci wiele radości.   A to wszystko z prędkością, która jest zmienna w zależności od wieku, doświadczenia i preferencjami.Jazda na hulajnodze daje dziecku wytrzymałość niezbędną do jazdy na rowerze, trenuje zarówno poczucie równowagi jak i wzmacnia układ mięśniowy.  Dzieci uwielbiają wiraże i poślizgi na dobrej i solidnej hulajnodze.
 
 
Jakość wykonania i bezpieczeństwo dla maluchów – to najważniejsze cechy pojazdów Micro.  Nasze hulajnogi produkujemy z przysłowiową szwajcarską prezycją.  Wysoka jakość produktów i wieloletnia dostępność części zamiennych gwarantuje Wam zachowanie wartości pojazdów PUKY.  
Hulajnoga Mai Micro Deluxe będzie służyła Twojemu dziecku, warto zadbać o to by był to produkt najwyższej jakości, który został stworzony z myślą o dzieciach a jego geometria została dostosowana do potrzeb dziecka.
 
 .
 
KORZYŚCI
 • ćwiczy poczucie równowagi dając jednocześnie dziecku poczucie bezpieczeństwa,
 • ćwiczy koordynację równomiernych i przeciwnie skierowanych ruchów
 • dziecko   nabywa pierwszych doświadczeń podczas kierowania i świadomego wybierania kierunku jazdy
 • rośnie razem z Twoim dzieckiem dzięki regulowanej wysokości kierownicy. 
 • dziecko uczy się podejmowania decyzji w zależności od sytuacji w otoczeniu i uczy się jak kierować pojazdem gdy jest sucho lub mokro.
 • hulajnoga, ze względu na swoją małą wagę, może być z łatwością przenoszona przez dziecko.
 • zajmuje niewiele miejsca
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 •  Większa, szybsza i w pełni bezpieczna – taka właśnie jest hulajnoga Maxi Micro Deluxe. Maxi Micro to kolejny model po Mini Micro. Z naszego doświadczenia wynika, że wyższe dzieci już w wieku 3-4 lat także mogę rozpocząć na niej jazdę. Lekka, bezpieczna i trwała- wyposażona w  anodowaną ( w metalicznym kolorze zabezpieczoną antykorozyjnie) rączkę. W najnowszej wersji Deluxe dodatkowym niepodważalnym atutem jest regulacja wysokości uchwytu za pomocą obejmy z szybkozamykaczem. Dzięki temu hulajnogę można dostosować indywidualnie do wzrostu dziecka i  rośnie razem z nim.
 •  Maxi Micro Deluxe została zaprojektowana specjalnie z myślą o dzieciach w przedziale wiekowym 5,5-12 lat. Jest idealna jako pierwsza hulajnoga. Maksymalne obciążenie jej to 70 kg, czyli o 20 kg więcej w stosunku do jej poprzedniej klasycznej wersji.
 • Solidny, szeroki podest w intensywnym kolorze posiada silikonowy napis Maxi Micro, który dodatkowo spełnia rolę zabezpieczania antypoślizgowego. Niskie zawieszenie i jego długość pozwalają postawić na hulajnodze obie stopy, a wskakiwanie i zeskakiwanie jest dziecinnie proste i całkowicie bezpieczne. Nowością są także odblaskowe naklejki umieszczone w tylnej części hulajnogi.
 • Manewrowanie odbywa się na zasadzie balansowania ciałem. Dziecko delikatnie przechylając się i przenosząc ciężar ciała w odpowiednią stronę (podobnie jak w deskorolkach) oraz przechylając drążek kierownicy skręca w lewo lub prawo. Ten sposób skrętu większość dzieci wykonuje intuicyjnie i bez trudu.
 • Maxi MICRO Deluxe jest wyjątkowo stabilna  – trzy kółka zapewnią dziecku poczucie bezpieczeństwa i stabilną jazdę. Kółka przednie są większe co ułatwia jazdę, a także pokonywanie niewielkich nierówności terenu, tylne-"podwójne" - nieco mniejsze zaopatrzone jest w hamulec uruchamiany stopą. Koła hulajnogi, wykonane z tworzywa, zaopatrzone w lekko pracujące łożyska toczą się cicho i płynnie, nie ścierają się. Maxi MICRO Deluxe sprawdza się zarówno w domu jak i na dworze.
 
 
 
                             
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 Hulajnoga będzie służyła Twojemu dziecku, warto zadbać o to by był to produkt najwyższej jakości, który został stworzony z myślą o dzieciach a jego geometria dostosowana jest do potrzeb malucha.
      

Kolor:
Max obciążenie (kg): 70
Wiek dziecka: 6+
Wzrost dziecka ( wg producenta ): od 100 cm
Składana hulajnoga: wyjmowana kierownica
Koła: Poliuretanowe
Hamulec: Nożny
Rozmiar kół: 100/80 mm
Waga (kg): 2,5
Regulacja kierownicy (cm): 67-94
Ilość kół: trzy