Hulajnoga Micro Maxi deluxe fiolet MMD025

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Micro
 • Dostępność: Jest Jest
 • 589,00 zł

 

Wiek: 6+ / Wzrost: od 100 cm

Micro  produkuje hulajnogi w Szwajcarii już od lat dostarczając pokoleniom dzieci wiele radości.   A to wszystko z prędkością, która jest zmienna w zależności od wieku, doświadczenia i preferencjami.Jazda na hulajnodze daje dziecku wytrzymałość niezbędną do jazdy na rowerze, trenuje zarówno poczucie równowagi jak i wzmacnia układ mięśniowy.  Dzieci uwielbiają wiraże i poślizgi na dobrej i solidnej hulajnodze.
 
Jakość wykonania i bezpieczeństwo dla maluchów – to najważniejsze cechy pojazdów Micro.  Nasze hulajnogi produkujemy z przysłowiową szwajcarską prezycją.  Wysoka jakość produktów i wieloletnia dostępność części zamiennych gwarantuje Wam zachowanie wartości pojazdów PUKY.  
Hulajnoga Mai Micro Deluxe będzie służyła Twojemu dziecku, warto zadbać o to by był to produkt najwyższej jakości, który został stworzony z myślą o dzieciach a jego geometria została dostosowana do potrzeb dziecka.
 
 .
 
KORZYŚCI
 • ćwiczy poczucie równowagi dając jednocześnie dziecku poczucie bezpieczeństwa,
 • ćwiczy koordynację równomiernych i przeciwnie skierowanych ruchów
 • dziecko   nabywa pierwszych doświadczeń podczas kierowania i świadomego wybierania kierunku jazdy
 • rośnie razem z Twoim dzieckiem dzięki regulowanej wysokości kierownicy. 
 • dziecko uczy się podejmowania decyzji w zależności od sytuacji w otoczeniu i uczy się jak kierować pojazdem gdy jest sucho lub mokro.
 • hulajnoga, ze względu na swoją małą wagę, może być z łatwością przenoszona przez dziecko.
 • zajmuje niewiele miejsca
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 •  Większa, szybsza i w pełni bezpieczna – taka właśnie jest hulajnoga Maxi Micro Deluxe. Maxi Micro to kolejny model po Mini Micro. Z naszego doświadczenia wynika, że wyższe dzieci już w wieku 3-4 lat także mogę rozpocząć na niej jazdę. Lekka, bezpieczna i trwała- wyposażona w  anodowaną ( w metalicznym kolorze zabezpieczoną antykorozyjnie) rączkę. W najnowszej wersji Deluxe dodatkowym niepodważalnym atutem jest regulacja wysokości uchwytu za pomocą obejmy z szybkozamykaczem. Dzięki temu hulajnogę można dostosować indywidualnie do wzrostu dziecka i  rośnie razem z nim.
 •  Maxi Micro Deluxe została zaprojektowana specjalnie z myślą o dzieciach w przedziale wiekowym 5,5-12 lat. Jest idealna jako pierwsza hulajnoga. Maksymalne obciążenie jej to 70 kg, czyli o 20 kg więcej w stosunku do jej poprzedniej klasycznej wersji.
 • Solidny, szeroki podest w intensywnym kolorze posiada silikonowy napis Maxi Micro, który dodatkowo spełnia rolę zabezpieczania antypoślizgowego. Niskie zawieszenie i jego długość pozwalają postawić na hulajnodze obie stopy, a wskakiwanie i zeskakiwanie jest dziecinnie proste i całkowicie bezpieczne. Nowością są także odblaskowe naklejki umieszczone w tylnej części hulajnogi.
 • Manewrowanie odbywa się na zasadzie balansowania ciałem. Dziecko delikatnie przechylając się i przenosząc ciężar ciała w odpowiednią stronę (podobnie jak w deskorolkach) oraz przechylając drążek kierownicy skręca w lewo lub prawo. Ten sposób skrętu większość dzieci wykonuje intuicyjnie i bez trudu.
 • Maxi MICRO Deluxe jest wyjątkowo stabilna  – trzy kółka zapewnią dziecku poczucie bezpieczeństwa i stabilną jazdę. Kółka przednie są większe co ułatwia jazdę, a także pokonywanie niewielkich nierówności terenu, tylne-"podwójne" - nieco mniejsze zaopatrzone jest w hamulec uruchamiany stopą. Koła hulajnogi, wykonane z tworzywa, zaopatrzone w lekko pracujące łożyska toczą się cicho i płynnie, nie ścierają się. Maxi MICRO Deluxe sprawdza się zarówno w domu jak i na dworze.

 
 
 
                             
 
 
 
 
 
 
 Hulajnoga będzie służyła Twojemu dziecku, warto zadbać o to by był to produkt najwyższej jakości, który został stworzony z myślą o dzieciach a jego geometria dostosowana jest do potrzeb malucha.
      

Kolor:
Max obciążenie (kg): 70
Wiek dziecka: 6+
Wzrost dziecka ( wg producenta ): od 100 cm
Składana hulajnoga: wyjmowana kierownica
Koła: Poliuretanowe
Hamulec: Nożny
Rozmiar kół: 100/80 mm
Waga (kg): 2,5
Regulacja kierownicy (cm): 67-94
Ilość kół: trzy