Hulajnoga Micro Mini deluxe Aqua MMD001

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Micro
 • Dostępność: Jest

 • 479,00 zł
 • Rata już od:

 

 Wiek: 2+ / Wzrost: od 98 cm

Micro Mini Deluxe to kolejna odsłona najpopularniejszej hulajnogi dziecięcej na świecie. Dopracowana konstrukcja, niezwykła lekkość, wytrzymałość i atrakcyjny wygląd to połączenie, które gwarantuje, że Twoje dzieci ją pokochają!

 

Lekka i wytrzymała hulajnoga od 2 do 6 roku życia

 

Opisywana hulajnoga to jeden z najlżejszych modeli na rynku. Dedykowana jest użytkownikom w wieku od 2 do 6 lat. Waży jedynie 1,9 kg, co pozwala na bezproblemowy transport czy przenoszenie. Dzięki regulowanej rączce rośnie wraz z dzieckiem, pozwalając na bezpieczną zabawę przy maksymalnym obciążeniu na poziomie 35 kg.

 

Bezpieczna zabawa pełna radości

 

Ruch, wyzwanie i radość - tak producent w trzech słowach opisuje wrażenia z jazdy swoją hulajnogą. Są to aspekty, które uwielbia każde dziecko, a hulajnoga Micro Mini, jak mało który pojazd pozwala na danie im upustu w maksymalnie bezpieczny sposób. Dzięki zastosowaniu nisko zawieszonego, antypoślizgowego podestu i dwóch kółek z przodu mały kierowca czuje się pewnie, a jego pozycja charakteryzuje się stabilnością pozwalającą wprawić się w jazdę na tyle, by następnie bez problemu opanować jazdę nie tylko na hulajnodze dwukołowej, lecz także na pierwszym rowereku!

 

Rozwój zdolności motorycznych i zmysłu równowagi

 

Micro Mini Deluxe wyróżnia się na tle konkurencyjnych propozycji unikalnym systemem skręcania. Dziecko balansuje całym ciałem, a takie rozwiązanie umożliwia pełną, bezproblemową kontrolę nad pojazdem. Świetna zabawa stanowi doskonałą okazję do rozwoju zmysłu równowagi, zdolności motorycznych czy koordynacji ruchowej. Przy tym warto podkreślić, że opanowywanie jazdy na hulajnodze przychodzi użytkownikowi zupełnie naturalnie!

 

Hulajnoga ceniona przez rodziców

 

Proponowany pojazd cieszy się od lat zaufaniem rodziców również ze względu na najwyższą jakość wykonania i sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne. Wspomniana regulowana kierownica maksymalnie wydłuża czas użytkowania z urządzenia. Anodowana kierownica wyróżnia się trwałością, podobnie jak podest wykonany z dwukomponentowego materiału. A wszystko to “podane” w wyjątkowo atrakcyjnej wizualnie, wyróżniającej się formie !

 

 

 
 
KORZYŚCI
 • ćwiczy poczucie równowagi dając jednocześnie dziecku poczucie bezpieczeństwa,
 • ćwiczy koordynację równomiernych i przeciwnie skierowanych ruchów
 • dziecko   nabywa pierwszych doświadczeń podczas kierowania i świadomego wybierania kierunku jazdy
 • rośnie razem z Twoim dzieckiem dzięki regulowanej wysokości kierownicy o ok 10 cm. 
 • dziecko uczy się podejmowania decyzji w zależności od sytuacji w otoczeniu i uczy się jak kierować pojazdem gdy jest sucho lub mokro.
 • hulajnoga, ze względu na swoją małą wagę, może być z łatwością przenoszona przez dziecko.
 • zajmuje niewiele miejsca
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
                             
 
 
               
 
 
 
 Hulajnoga będzie służyła Twojemu dziecku, warto zadbać o to by był to produkt najwyższej jakości, który został stworzony z myślą o dzieciach a jego geometria dostosowana jest do potrzeb malucha.
      
 

Kolor:
Max obciążenie (kg): 35
Wiek dziecka: 2+
Wzrost dziecka ( wg producenta ): od 98 cm
Składana hulajnoga: wyjmowana kierownica
Koła: Poliuretanowe


Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.