Hulajnoga Micro Speed Mint + SA0122

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Micro
 • Dostępność: Jest Jest
 • 619,00 zł

 

Wiek: 12+ /dla dzieci,nastolatków i dorosłych

Micro Speed + z systemem absorbującym wstrząsy jest jedną z najszybszych hulajnóg z rodziny Micro.  Doskonale sprawdza się również do  jazdy po nie zawsze idealnej nawierzchni.  Szybka, bezpieczna umili aktywny wypoczynek Tobie i Twojemu dziecku – maksymalne obciążenie to aż 100 kg!

Micro Speed ​​Plus oferuje najszybszą i najłagodniejszą jazdę dostępną przy tym rozmiarze kół. Podwójne koła o średnicy 145 mm zapewniają dużą prędkość, zachowując jednocześnie doskonałą przyczepność - idealne do jazdy do pracy, na uniwersytet lub do ścigania się z dziećmi w weekendy!

Nisko zawieszony, szeroki podest zapewnia doskonałą platformę dla stóp, utrzymując Cię nisko nad ziemią dla maksymalnej kontroli. Sprężynowy hamulec gwarantuje, że możesz zatrzymać się na w każdym momencie-szybko i bezpiecznie!

Niezależnie od tego, czy jesteś aktywną mamą dojeżdżającą na hulajnodze  do pracy, czy tatą z dziećmi, które goni zbyt szybkie pociechy lub po prostu masz ochotę na adrenalinę, ta hulajnoga ma wszystko, czego potrzebujesz!

 

 
 
Jakość wykonania i bezpieczeństwo dla maluchów – to najważniejsze cechy pojazdów Micro.  Nasze hulajnogi produkujemy z przysłowiową szwajcarską precyzją.  Wysoka jakość produktów i wieloletnia dostępność części zamiennych gwarantuje Wam zachowanie wartości pojazdów PUKY.   .
 Micro  produkuje hulajnogi w Szwajcarii już od lat dostarczając pokoleniom dzieci wiele radości.   A to wszystko z prędkością, która jest zmienna w zależności od wieku, doświadczenia i preferencjami.Jazda na hulajnodze daje dziecku wytrzymałość niezbędną do jazdy na rowerze, trenuje zarówno poczucie równowagi jak i wzmacnia układ mięśniowy.  Dzieci uwielbiają wiraże i poślizgi na dobrej i solidnej hulajnodze.
 
KORZYŚCI
 • ćwiczy poczucie równowagi dając jednocześnie dziecku poczucie bezpieczeństwa,
 • ćwiczy koordynację równomiernych i przeciwnie skierowanych ruchów
 • dziecko   nabywa pierwszych doświadczeń podczas kierowania i świadomego wybierania kierunku jazdy
 • rośnie razem z Twoim dzieckiem dzięki regulowanej wysokości kierownicy. 
 • dziecko uczy się podejmowania decyzji w zależności od sytuacji w otoczeniu i uczy się jak kierować pojazdem gdy jest sucho lub mokro.
 • hulajnoga, ze względu na swoją małą wagę, może być z łatwością przenoszona przez dziecko.
 • zajmuje niewiele miejsca

 

 

 

 • Nie tak duża jak Micro Flex, dwukołowa hulajnoga Micro Speed + wykonana jest z aluminium. Nowoczesna smukła rama, graficzny design, kompaktowe rozmiary – to tylko niektóre jej atuty.
 • Niepodważalnym atutem jest regulacja wysokości uchwytu za pomocą obejmy z szybkozamykaczem. Dzięki temu hulajnogę można dostosować indywidualnie do wzrostu dziecka i  rośnie razem z nim.
 • Szybka, bezpieczna umili aktywny wypoczynek Tobie i Twojemu dziecku – maksymalne obciążenie to aż 100 kg!
 • Wygodny podest z  zabezpieczeniem antypoślizgowym pozwala na swobodne położenie obu stóp – jego wymiary to 12x34 cm. Dzięki niskiemu zawieszeniu podestu przyjmiesz optymalną pozycję do jazdy i nie obciążysz kręgosłupa przy wzroście nawet 170 cm. Zawieszenie i jego długość zostały zaprojektowane do łatwego użytkowania przez nastolatków i dorosłych, zapewniając całkowicie bezpieczeństwo.
 • Dzięki kompaktowym rozmiarom hulajnoga Micro  można  zabrać do szkoły, parku czy na wakacje. Hulajnogę tą składa się za pomocą prostego w obsłudze przycisku. Mechanizm blokujący rozłożoną hulajnogę w pełni zabezpiecza przed jej złożeniem w trakcie jazdy i zapewnia bezpieczeństwo dziecku. Po złożeniu spokojnie zmieścimy ją w bagażniku samochodowym czy nawet pod wózek młodszego rodzeństwa .Niewielkie rozmiary i waga sprawiają, że hulajnogę możesz zabrać ze sobą wszędzie – to wymarzony pojazd aby wyruszyć w podróż, do szkoły, pracy, zwyczajnie pojeździć po parku podczas spaceru, czy zabrać ze sobą na wakacje!
 
 
 
 
 
 Hulajnoga będzie służyła Twojemu dziecku, warto zadbać o to by był to produkt najwyższej jakości, który został stworzony z myślą o dzieciach a jego geometria dostosowana jest do potrzeb malucha.
      

Kolor:
Max obciążenie (kg): 100
Wiek dziecka: 6+, 7+, 8+, 9+, 10+, 12+, 18+
Wzrost dziecka ( wg producenta ): od 115 cm
Składana hulajnoga: tak
Koła: Poliuretanowe
Hamulec: Nożny
Rozmiar kół: 145/145 mm
Waga (kg): 3,75
Regulacja kierownicy (cm): 67-96
Ilość kół: dwa