Micro Mini2go Deluxe Pink różowa jeździk+hulajnoga MMD033

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Micro
 • Dostępność: Jest

kolor/wzór:
 • Micro Mini2go Deluxe Pink różowa jeździk+hulajnoga MMD033
 • Micro Mini2go Deluxe Mint jeździk+hulajnoga MMD031
 • Micro Mini2go Deluxe Red czerwona jeździk+hulajnoga MMD032
 • Micro Mini2go Deluxe Blue jeździk+hulajnoga MMD034
 • 619,00 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 • Rata już od:

 

 

 
 
Wiek: 1,5+ 

Mini2go Deluxe Plus to wyjątkowy pojazd, który łączy w sobie funkcjonalność jeździka, jeździka z drążkiem oraz hulajnogi. Charakteryzuje się lekką, bezpieczną i trwałą konstrukcją oraz funkcjonalnością gwarantującą dziesiątki godzin niczym nieskrępowanej zabawy.

 

Jeździk Mini2go Deluxe Plus z teleskopowym drążkiem do pchania to unikalna hulajnoga dla dzieci 2 w 1 - dwa rodzaje jazdy dla dwóch przedziałów wiekowych: dla najmłodszych – jeździka z drążkiem dla kontroli rodzicielskiej,lub dla bardziej niezależnych malców jeździka bez drążka oraz klasycznej hulajnogi Mini Micro z kierownicą T. Dziecko może rozpocząć przygodę z jazdą już po ukończeniu 1,5 roku życia, aż do ukończenia 5 lat. Stabilna dzięki trójkołowej budowie, bezpieczna, łatwa w manewrowaniu, umili aktywny wypoczynek  dziecku! Niewielkie rozmiary i waga tego pojazdu pozwolą zabrać go ze sobą wszędzie.
.
 
 
 
 
 
 
 
 
Jakość wykonania i bezpieczeństwo dla maluchów – to najważniejsze cechy pojazdów Micro.  Nasze pojazdy produkujemy z przysłowiową szwajcarską prezycją.  Wysoka jakość produktów i wieloletnia dostępność części zamiennych gwarantuje Wam zachowanie wartości pojazdów .  
 Micro Deluxe będzie służyć Twojemu dziecku, warto zadbać o to by był to produkt najwyższej jakości, który został stworzony z myślą o dzieciach a jego geometria została dostosowana do potrzeb dziecka.
 
 
   .                                     
 
 
 
KORZYŚCI
 • ćwiczy poczucie równowagi dając jednocześnie dziecku poczucie bezpieczeństwa,
 • ćwiczy koordynację równomiernych i przeciwnie skierowanych ruchów
 • dziecko   nabywa pierwszych doświadczeń podczas kierowania i świadomego wybierania kierunku jazdy
 • rośnie razem z Twoim dzieckiem dziecko uczy się podejmowania decyzji w zależności od sytuacji w otoczeniu i uczy się jak kierować pojazdem gdy jest sucho lub mokro.
 • hulajnoga, ze względu na swoją małą wagę, może być z łatwością przenoszona przez dziecko.
 • zajmuje niewiele miejsca
 
 
 
 
 
 
 
Etap pierwszy — wiek 18 msc-y
Jeździk Mini2go Deluxe Plus  pozwala najmłodszym na rozpoczęcie przygody z pojazdami Micro. Siedzisko wyposażone w piankową, antypoślizgową wkładkę, ustawione jest na stałej wysokości - 26cm .Jeździk ma szufladę, w którą można włożyć ukochane zabawki,foremki do piaskownicy, czy drugie śniadanie . Szufladkę można też zostawić w domu i używać tylko jeździka.  A gdy malec się zmęczy może liczyć na pchanie za pomocą drążka przez opiekuna.
Ten w pełni bezpieczny i stabilny pojazd odpowiedni dla dzieci, które ukończyły 1,5 roku życia umożliwia maluchowi swobodne odpychanie się i balansowanie ciałem podczas manewrów. Waga tego pojazdu to jedyne 3,6 kg.
 
         
                                        W zestawie lampka do zamontowania na kierownicy lub pod siedziskiem
 
 
 
 
Etap drugi — wiek 1,5-5 lat / wzrost 80 - 85 cm i więcej
Hulajnoga Mini Micro z kierownicą T pozwoli nawet najmłodszym zacząć łapać równowagę i wzmacniać koordynację ruchową.  Hulajnoga ta jest idealna jako pierwsza hulajnoga dla malucha. Trzy kółka zapewnią Twojemu dziecku poczucie bezpieczeństwa i stabilną jazdę.
 
 
 
 
 
 
.
 
 
 • Opisywana hulajnoga to jeden z najlżejszych modeli na rynku. Dedykowana jest użytkownikom w wieku od 2 do 6 lat. Waży jedynie 1,9 kg, co pozwala na bezproblemowy transport czy przenoszenie. Dzięki regulowanej rączce rośnie wraz z dzieckiem, pozwalając na bezpieczną zabawę przy maksymalnym obciążeniu na poziomie 35 kg.

   

  Bezpieczna zabawa pełna radości

   

  Ruch, wyzwanie i radość - tak producent w trzech słowach opisuje wrażenia z jazdy swoją hulajnogą. Są to aspekty, które uwielbia każde dziecko, a hulajnoga Micro Mini, jak mało który pojazd pozwala na danie im upustu w maksymalnie bezpieczny sposób. Dzięki zastosowaniu nisko zawieszonego, antypoślizgowego podestu i dwóch kółek z przodu mały kierowca czuje się pewnie, a jego pozycja charakteryzuje się stabilnością pozwalającą wprawić się w jazdę na tyle, by następnie bez problemu opanować jazdę nie tylko na hulajnodze dwukołowej, lecz także na pierwszym rowereku!

   

  Rozwój zdolności motorycznych i zmysłu równowagi

   

  Micro Mini Deluxe wyróżnia się na tle konkurencyjnych propozycji unikalnym systemem skręcania. Dziecko balansuje całym ciałem, a takie rozwiązanie umożliwia pełną, bezproblemową kontrolę nad pojazdem. Świetna zabawa stanowi doskonałą okazję do rozwoju zmysłu równowagi, zdolności motorycznych czy koordynacji ruchowej. Przy tym warto podkreślić, że opanowywanie jazdy na hulajnodze przychodzi użytkownikowi zupełnie naturalnie!

   

  Hulajnoga ceniona przez rodziców

   

  Proponowany pojazd cieszy się od lat zaufaniem rodziców również ze względu na najwyższą jakość wykonania i sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne. Wspomniana regulowana kierownica maksymalnie wydłuża czas użytkowania z urządzenia. Anodowana kierownica wyróżnia się trwałością, podobnie jak podest wykonany z dwukomponentowego materiału. A wszystko to “podane” w wyjątkowo atrakcyjnej wizualnie, wyróżniającej się formie !

 

 

 

        

 

 
 
                             
 
 
                                                         
 
 
 
 Hulajnoga będzie służyła Twojemu dziecku, warto zadbać o to by był to produkt najwyższej jakości, który został stworzony z myślą o dzieciach a jego geometria dostosowana jest do potrzeb malucha.
      
 
 
 
 
                                            

 

Kolor:
Max obciążenie (kg): 20 , 35
Wiek dziecka: 1+, 2+
Długość nogi (wg producenta): od 26 cm
Wzrost dziecka ( wg producenta ): od 80 cm
Składana hulajnoga: wyjmowana kierownica
Koła: Poliuretanowe


Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.