Mini Micro 3 w 1 Deluxe purple MMD012 jeździk hulajnoga 3 w 1

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Micro
 • Dostępność: Jest Jest
 • 479,00 zł

Wiek: 1+ 

Micro  produkuje hulajnogi już od lat dostarczając pokoleniom dzieci wiele radości.   A to wszystko z prędkością, która jest zmienna w zależności od wieku, doświadczenia i preferencjami.

Mini Micro Baby to unikalna hulajnoga dla dzieci 3 w 1 - trzy rodzaje jazdy dla trzech przedziałów wiekowych: dla najmłodszych – jeździka, hulajnogi z poręczną kierownicą O oraz klasycznej hulajnogi Mini Micro z kierownicą T. Dziecko może rozpocząć przygodę z jazdą już po ukończeniu 1 roku życia, aż do ukończenia 5 lat. Stabilna dzięki trójkołowej budowie, bezpieczna, łatwa w manewrowaniu, umili aktywny wypoczynek  dziecku! Niewielkie rozmiary i waga tego pojazdu pozwolą zabrać go ze sobą wszędzie.

 

 
Jakość wykonania i bezpieczeństwo dla maluchów – to najważniejsze cechy pojazdów Micro.  Nasze pojazdy produkujemy z przysłowiową szwajcarską prezycją.  Wysoka jakość produktów i wieloletnia dostępność części zamiennych gwarantuje Wam zachowanie wartości pojazdów .  
 Micro Deluxe będzie służyć Twojemu dziecku, warto zadbać o to by był to produkt najwyższej jakości, który został stworzony z myślą o dzieciach a jego geometria została dostosowana do potrzeb dziecka.
 
 .
 
KORZYŚCI
 • ćwiczy poczucie równowagi dając jednocześnie dziecku poczucie bezpieczeństwa,
 • ćwiczy koordynację równomiernych i przeciwnie skierowanych ruchów
 • dziecko   nabywa pierwszych doświadczeń podczas kierowania i świadomego wybierania kierunku jazdy
 • rośnie razem z Twoim dzieckiem
 • dziecko uczy się podejmowania decyzji w zależności od sytuacji w otoczeniu i uczy się jak kierować pojazdem gdy jest sucho lub mokro.
 • hulajnoga, ze względu na swoją małą wagę, może być z łatwością przenoszona przez dziecko.
 • zajmuje niewiele miejsca

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etap pierwszy — wiek 1-2 lat

Jeździk Mini Micro Baby Seat Deluxe z dostosowywaną wysokością siedziska pozwala najmłodszym na rozpoczęcie przygody z pojazdami Micro. Siedzisko można ustawić na dwóch wysokościach 22 i 29 cm a uchwyt w kształcie litery O znajduje się już na wysokości 49 cm.

Ten w pełni bezpieczny i stabilny pojazd odpowiedni dla dzieci, które ukończyły 1 rok życia umożliwia maluchowi swobodne odpychanie się i balansowanie ciałem podczas manewrów. Waga tego pojazdu to jedyne 2,2 kg.

Etap drugi — wiek 1,5-3 lat / wzrost 80 - 85 cm

Hulajnoga Mini Micro z kierownicą O pozwoli nawet najmłodszym zacząć łapać równowagę i wzmacniać koordynację ruchową.  Hulajnoga ta jest idealna jako pierwsza hulajnoga dla malucha. Trzy kółka zapewnią Twojemu dziecku poczucie bezpieczeństwa i stabilną jazdę. Kierownica O-bar  odpowiednia dla małych rąk wykonana  jest z atestowanego tworzywa. Eliminuje możliwość otarcia dłoni dziecka i zapewnia komfortową jazdę. Ma wysokość 49 cm. Waga tej różowej hulajnogi to jedyne 1,5kg.

Etap trzeci — wiek 3-5 lat/ 90 cm wzrostu

Hulajnoga Mini Micro z kierownicą T- Po zastąpieniu kierownicy w kształcie litery O kierownicą w kształcie litery T hulajnoga dla niemowlaka zamienia się w Mini MICRO Deluxe.

 • Hulajnoga Mini Micro Deluxe  to najnowsza wersja najbardziej znanej hulajnogi na świecie. Lekka, bezpieczna i trwała- wyposażona w  anodowaną ( w metalicznym kolorze) rączkę. W najnowszej wersji Deluxe dodatkowym niepodważalnym atutem jest regulacja wysokości uchwytu za pomocą obejmy z szybkozamykaczem. Dzięki temu hulajnogę można dostosować indywidualnie do wzrostu dziecka i  rośnie razem z nim.
 •  Mini Micro Deluxe została zaprojektowana specjalnie z myślą o dzieciach w przedziale wiekowym 2-5 lat. Jest idealna jako pierwsza hulajnoga. Maksymalne obciążenie jej to 35 kg, czyli o 15 kg więcej w stosunku do jej poprzedniej klasycznej wersji.
 • Solidny, szeroki podest w intensywnym kolorze posiada silikonowy napis Mini Micro, który dodatkowo spełnia rolę zabezpieczania antypoślizgowego. Niskie zawieszenie i jego długość pozwalają postawić na hulajnodze obie stopy, a wskakiwanie i zeskakiwanie jest dziecinnie proste i całkowicie bezpieczne. Nowością są także odblaskowe naklejki umieszczone w tylnej części hulajnogi.
 • Manewrowanie odbywa się na zasadzie balansowania ciałem. Dziecko delikatnie przechylając się i przenosząc ciężar ciała w odpowiednią stronę (podobnie jak w deskorolkach) oraz przechylając drążek kierownicy skręca w lewo lub prawo. Ten sposób skrętu większość dzieci wykonuje intuicyjnie i bez trudu.
 • Mini MICRO Deluxe jest wyjątkowo stabilna  – trzy kółka zapewnią dziecku poczucie bezpieczeństwa i stabilną jazdę. Kółka przednie są większe co ułatwia jazdę, a także pokonywanie niewielkich nierówności terenu, tylne - nieco mniejsze zaopatrzone jest w hamulec uruchamiany stopą. Koła hulajnogi, wykonane z tworzywa, zaopatrzone w lekko pracujące łożyska toczą się cicho i płynnie. Mini MICRO Deluxe sprawdza się zarówno w domu jak i na dworze.
 
 
 
                             
 
 
 
 
 
 
 Hulajnoga będzie służyła Twojemu dziecku, warto zadbać o to by był to produkt najwyższej jakości, który został stworzony z myślą o dzieciach a jego geometria dostosowana jest do potrzeb malucha.
      
 

Kolor:
Max obciążenie (kg): 20 , 35
Wiek dziecka: 1+, 2+
Długość nogi (wg producenta): od 22 cm
Wzrost dziecka ( wg producenta ): od 80 cm
Składana hulajnoga: wyjmowana kierownica
Koła: Poliuretanowe
Hamulec: Nożny
Rozmiar kół: 100/80 mm
Waga (kg): 1,5
Akcesoria : Dwie kierownice (T-bar,kierownica-O), siedzisko
Regulacja kierownicy (cm): 48-68
Ilość kół: trzy