Puky rower CYKE 20-7 Alu light Active 4763

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Puky
 • Dostępność: Brak , nie wiadomo kiedy produkt będzie dostępny .
  Dostępność w sklepie online: Na zamówienie
  Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
 • 2 159,00 zł
 • Niedostępny
 • Oblicz_raty_duckblue
 • Rata już od:
kolor/wzór:
 • Puky rower CYKE 20-7 Alu light Active 4763
 • Puky rower CYKE 20-3 Alu light Green 4761
 • Puky rower CYKE 20-3 Alu Black 4762
 5
 
 
Wiek 6+/ Wzrost od 122 do 141 cm/ Wysokość kroku od 53 do 65 cm
  
 

Rower CYKE 20-7 Alu light Active jest przeznaczony dla dzieci o wzroście od  122 do 141 cm. Sportowy wygląd i niska waga to połączenie, które pozwala stawić czoła wszystkim wyzwaniom podczas jazdy w terenie. Rower dziecięcy CYKE 20-7 Alu light Active firmy Puky przeznaczony jest dla młodych rowerzystów w wieku od 6 lat. Rama i widelec wykonane są z wytrzymałego aluminium. Niska waga koła i siedmiobiegowa przerzutka podkreślają jej sportowy charakter. Rowery PUKY są zbudowane w oparciu o nowoczesną geometrię w stylu rowerów dla dorosłych, ale uwzględniając szczególne ergonomiczne potrzeby anatomii dziecięcej. Siodełko i kierownica są regulowane w szerokim zakresie, co pozwala dopasować  do długiego okresu bez utraty ergonomii i obsługi. Rama wykonana jest z wytrzymałego aluminium, dzięki czemu można ją łatwo manewrować na rowerach, a rower jest wyposażony w potężne hamulce V-przednie i tylne, a 7 zewnętrznych biegów Shimano  nadaje się do codziennego użytku i nie tylko . CYKE 20-7 Alu light Active jest wyposażony w dynamiczne dynamo Shimano. Ten ostatni zapewnia reflektor LED z automatycznym włączaniem i tylne światło LED z funkcją parkowania - które zapewniają niezbędną widoczność o zmierzchu.

 

Lekki i wytrzymały

 

Producent oferowanego roweru szczyci się, że w swoich jednośladach zachowuje optymalny stosunek wagi, masy i siły. Rower CYKE 20-7 Alu light Active jest niezwykle lekki, a przy tym wytrzymały oraz wykonany z przyjaznych dla dzieci komponentów. Każdy model poddaje się szeregowi restrykcyjnych testów.

 

Najważniejsze jest bezpieczeństwo

 

Puky bazuje przy procesie produkcyjnym na dziesiątkach lat doświadczenia. Rowery tej marki nie tylko spełniają surowe normy bezpieczeństwa, a wręcz skonstruowane są w ten sposób, by znacząco je przekraczać. Dzięki temu o wiele lepiej odzwierciedlają obciążenia pojazdu występujące przy rzeczywistym użytkowaniu. Konstrukcja CYKE 20-7 Alu light Active uwzględnia konkretne parametry robocze, których wielkości zostały ustalone w wyniku zaawansowanych analiz projektowych. Dzięki temu nawet w przypadku przewidywalnego “niewłaściwego użytkowania” jak np. jazda po schodach, czy z drugim dzieckiem na bagażniku, rower pozostaje niezawodny i bezpieczny. 

Dzięki antypoślizgowym pedałom zawsze trzymasz  nogę nawet na nierównym terenie, a bezpieczne uchwyty gwarantują, że dzieci zawsze mają wszystko pod kontrolą. Rower wygląda świetnie i imponuje wysoką jakością.

 

Odpowiednie korby

 

W rowerach CYKE 20-7 Alu light Active znajdziemy korby, które są idealnie dopasowane do wzrostu oraz szybkiego rozwoju młodego człowieka. Rodzice zazwyczaj ustawiają siodełko tak nisko, jak to tylko możliwe, ułatwiając pociechom wsiadanie i zsiadanie. Jednak im niższa pozycja, tym mniejszy kąt kolana w górnym, martwym punkcie. Korba w rowerze CYKE 20-7 Alu light Active kompensuje ten problem!

 

 Najważniejsze informacje o rowerze
 • Obwód: 7-biegowa przerzutka
 • Hamulce: V-brake
 • Materiał ramy: aluminium

 

 

 


              

Gwarancja

 

Firma Puky udziela na każdy produkt 2 lata gwarancji oraz dodatkowe 5 lat – po zarejestrowaniu na stronie www.puky.pl. Każdorazowa gwarancja obejmuje kierownicę, widelec i ramę. Warto także dodać, że dotyczy ona konkretnego pojazdu od Puky, dlatego jeśli zostanie on komuś odsprzedany to produkt nadal jest objęty gwarancją tj. przechodzi na kolejnego właściciela.


  
Rower będzie służył Twojemu dziecku, warto zadbać o to by był to produkt najwyższej jakości, który został stworzony z myślą o dzieciach a jego geometria dostosowana jest do potrzeb małego rowerzysty.
  

Świat PUKY:
 
 
 
 
 
 

Kolor:
Wiek dziecka: 6+
Długość nogi (wg producenta): 53-65
Wzrost dziecka ( wg producenta ): od 122 do 141 cm
Wielkość kół: 20 cali
Koła: Pompowane
Hamulec: Przedni V-brake, Tylny V-brake
Waga (kg): 9,9
Ilość kół: dwa
Dodatkowe info:: Błotniki HEBIE typu plug-in , Dynamo Shimano® w piaście , dzwonek, nóżka postojowa, Oświetlenie LED przednie z automatyczną funkcją on/off , Oświetlenie LED tylne z funkcją parking, Stery AHEAD
Ilość biegów: 7- Shimano Nexus
Rama: aluminiowa