Puky rower CYKE 24-8 Alu light Active S-Ride 4973

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Puky
 • Dostępność: Jest
  Dostępność w sklepie online: Dostępny
  Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
 • Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
  Do wysyłki dzisiaj zostało jeszcze:

  Jeśli złożysz zamówienie teraz, produkty wyślemy:

  jutro o 12:00 czwartek (01 czerwca) o 12:00
  godzminsek
 • 2 349,00 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 • Rata już od:
kolor/wzór:
 • Puky rower CYKE 24-8 Alu light Active 4473
 • Puky rower CYKE 24-3 Alu Black 4724
 • Puky rower CYKE 24-8 Alu light Active S-Ride 4973
 5
 
 
 
 
 
 
 

Rower CYKE 24-8 Alu light Active jest przeznaczony dla dzieci o wzroście od 130 do 160 cm. Sportowy wygląd i niska waga to połączenie, które pozwala stawić czoła wszystkim wyzwaniom podczas jazdy w terenie. Rower dziecięcy CYKE 24-8 Alu light Active firmy Puky przeznaczony jest dla młodych rowerzystów w wieku od ośmiu lat. Rama i widelec wykonane są z wytrzymałego aluminium. Niska waga koła i ośmiobiegowa przerzutka podkreślają jej sportowy charakter. Rowery PUKY są zbudowane w oparciu o nowoczesną geometrię w stylu rowerów dla dorosłych, ale uwzględniając szczególne ergonomiczne potrzeby anatomii dziecięcej. Siodełko i kierownica są regulowane w szerokim zakresie, co pozwala dopasować  do długiego okresu bez utraty ergonomii i obsługi. Rama wykonana jest z wytrzymałego aluminium, dzięki czemu można ją łatwo manewrować na rowerach, a rower jest wyposażony w potężne hamulce V-przednie i tylne, a 8 zewnętrznych biegów  nadaje się do codziennego użytku i nie tylko . CYKE 24-8 Alu light Active jest wyposażony w dynamiczne dynamo . Ten ostatni zapewnia reflektor LED z automatycznym włączaniem i tylne światło LED z funkcją parkowania - które zapewniają niezbędną widoczność o zmierzchu.

 

Lekki i wytrzymały

 

Producent oferowanego roweru szczyci się, że w swoich jednośladach zachowuje optymalny stosunek wagi, masy i siły. Rower CYKE 24-8 Alu light Active jest niezwykle lekki, a przy tym wytrzymały oraz wykonany z przyjaznych dla dzieci komponentów. Każdy model poddaje się szeregowi restrykcyjnych testów.

 

Najważniejsze jest bezpieczeństwo

 

Puky bazuje przy procesie produkcyjnym na dziesiątkach lat doświadczenia. Rowery tej marki nie tylko spełniają surowe normy bezpieczeństwa, a wręcz skonstruowane są w ten sposób, by znacząco je przekraczać. Dzięki temu o wiele lepiej odzwierciedlają obciążenia pojazdu występujące przy rzeczywistym użytkowaniu. Konstrukcja CYKE 24-8 Alu light Active uwzględnia konkretne parametry robocze, których wielkości zostały ustalone w wyniku zaawansowanych analiz projektowych. Dzięki temu nawet w przypadku przewidywalnego “niewłaściwego użytkowania” jak np. jazda po schodach, czy z drugim dzieckiem na bagażniku, rower pozostaje niezawodny i bezpieczny. 

Dzięki antypoślizgowym pedałom zawsze trzymasz  nogę nawet na nierównym terenie, a bezpieczne uchwyty gwarantują, że dzieci zawsze mają wszystko pod kontrolą. Rower wygląda świetnie i imponuje wysoką jakością.

 

Odpowiednie korby

 

W rowerach CYKE 24-8 Alu light Active znajdziemy korby, które są idealnie dopasowane do wzrostu oraz szybkiego rozwoju młodego człowieka. Rodzice zazwyczaj ustawiają siodełko tak nisko, jak to tylko możliwe, ułatwiając pociechom wsiadanie i zsiadanie. Jednak im niższa pozycja, tym mniejszy kąt kolana w górnym, martwym punkcie. Korba w rowerze CYKE 24-8 Alu light Active kompensuje ten problem!

 

 Najważniejsze informacje o rowerze
 • Obwód: 8-biegowa przerzutka
 • Hamulce: V-brake
 • Materiał ramy: aluminium

 

 

 


              

Gwarancja

 

Firma Puky udziela na każdy produkt 2 lata gwarancji oraz dodatkowe 5 lat – po zarejestrowaniu na stronie www.puky.pl. Każdorazowa gwarancja obejmuje kierownicę, widelec i ramę. Warto także dodać, że dotyczy ona konkretnego pojazdu od Puky, dlatego jeśli zostanie on komuś odsprzedany to produkt nadal jest objęty gwarancją tj. przechodzi na kolejnego właściciela.


  
Rower będzie służył Twojemu dziecku, warto zadbać o to by był to produkt najwyższej jakości, który został stworzony z myślą o dzieciach a jego geometria dostosowana jest do potrzeb małego rowerzysty.
  

Świat PUKY:
 
 
 
 
 
 

Kolor:
Max obciążenie (kg): 100
Wiek dziecka: 8+
Długość nogi (wg producenta): od 61 cm
Wzrost dziecka ( wg producenta ): od 130 cm
Wielkość kół: 24 cale
Koła: Pompowane
Hamulec: Przedni V-brake, Tylny V-brake
Waga (kg): 11,5
Regulacja kierownicy (cm): 84-106
Ilość kół: dwa
Dodatkowe info:: Błotniki HEBIE typu plug-in , dzwonek, nóżka postojowa, Oświetlenie LED przednie z automatyczną funkcją on/off , Oświetlenie LED tylne z funkcją parking, Stery AHEAD
Wysokość ramy (cm): 35
Ilość biegów: 8
Regulacja siodełka (cm): 67-82
Rama: aluminiowa