Rowerek trójkołowy Puky CEETY 2218

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
  (Zobacz recenzje)
 • Producent: Puky
 • Dostępność: Jest
 • Dostępność w sklepie online: Dostępny
  Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny

 • Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
  Do wysyłki dzisiaj zostało jeszcze:

  Jeśli złożysz zamówienie teraz, produkty wyślemy:

  jutro o 12:00 jutro o 12:00
  godzminsek
kolor/wzór:
 • Rowerek trójkołowy Puky CEETY 2214
 • Rowerek trójkołowy Puky CEETY 2219
 • Rowerek trójkołowy Puky CEETY 2218
 • 509,00 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 • Rata już od:

 

Wiek 2+/ Wysokość kroku od 32 do 38 cm/  Wzrost od 85 do 100 cm/  Waga 5,50 kg

Rowerek trójkołowy Puky CEETY to wysokiej klasy pojazd stworzony z myślą o rodzicach i dzieciach, które przez zabawę uczą się podstawowych czynności w trakcie jazdy rowerem - pedałowania, kierowania, hamowania, co z czasem umożliwia samodzielne pokonywanie niewielkich dystansów.

 

Duża wywrotka, czyli synonim dobrej zabawy!

 

Model CEETY wyposażono w bardzo dużą, pojemną, a przy tym praktyczną wywrotkę. Jest to niezawodny towarzysz zabaw zarówno przy przewożeniu piasku na placu zabaw, jak i przenośne łóżeczko dla lalki. Intuicyjna budowa oraz obsługa sprawiają, że można z nich łatwo wysypać zawartość w pożądanym miejscu, a także odczepić bez korzystania z dodatkowych narzędzi.

 

Wyprofilowane siodełko rowerka

Specjalny proces formowania i dopracowana geometria sprawiają, że siodełko, które znajduje się w Puky CEETY, wyróżnia ekstremalnie wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także brak ostrych krawędzi. Do tego dochodzi gwarancja utrzymania niskiego środka ciężkości, co przekłada się na znakomitą stabilność. Ponadto pozycję fotelika w bezproblemowy sposób można dopasować do dynamicznie zmieniającego się wzrostu dziecka, jak również doposażyć w trzypunktowe pasy bezpieczeństwa.

 

Poręczny drążek do pchania dla rodzica

Niemiecki producent to pierwszy na świecie koncern, który wprowadził na rynek rowerki z drążkiem do pchania. Widać to doskonale po ergonomicznej rączce, modulowanej długości i bezpiecznemu zamknięciu, co zapewnia komfort obsługi.

 

Wolnobieg

Puky CEETY wyposażony jest także w przełącznik z wolnobiegiem. Łatwy w użyciu mechanizm pozwala na szybką zmianę trybu z pedałowania na pchanie i odwrotnie. Dzięki temu dziecko nie musi pedałować cały czas. Ma możliwość odpoczynku, kiedy jest zmęczone, podczas gdy rodzice mogą kontynuować spacer.

 

Blokada kierownicy

Innym ciekawym rozwiązaniem jest blokada kierownicy. Mali kierowcy niemal zawsze dążą do wyboru własnego kierunku jazdy, co powoduje, że pchanie wymyka się spod kontroli. W Puky CEETY kierownicę można zablokować w pozycji na wprost.

 

Kolor:
Max obciążenie (kg): 25
Wiek dziecka: 2+
Długość nogi (wg producenta): od 32 cm
Wzrost dziecka ( wg producenta ): od 85 cm
Koła: Pianka
Hamulec: ręczny
Waga (kg): 5,5
Ilość kół: trzy
Dodatkowe info:: Automatyczny wolnobieg z blokadą, Bezpieczna blokada drążka do pchania, Blokada kierownicy, ogranicznik skrętu kierownicy, osłona kierownicy, Płynnie regulowana odległość fotelika, Regulowany drążek do pchania, Wbudowany ogranicznik skrętu, Wywrotka