SCOOTANDRIDE Highwaykick 5 Hulajnoga trzykołowa 5+ Blue

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: SCOOTANDRIDE
 • Dostępność: Zapytaj o dostępność Zapytaj o dostępność
 • 669,00 zł
 • Niedostępny
 • Oblicz_raty_duckblue
 • Rata już od:
kolor/wzór:
 • SCOOTANDRIDE Highwaykick 5 Hulajnoga trzykołowa 5+ Red
 • SCOOTANDRIDE Highwaykick 5 Hulajnoga trzykołowa 5+ Blue

Produkt dla dzieci w wieku od pięciu lat, na którym równie dobrze będą bawić się dorośli? Właśnie takie możliwości oferuje hulajnoga trzykołowa Highwaykick 5 marki Scoot&Ride! Dzięki połączeniu aluminium i tworzyw sztucznych ta Innowacyjna konstrukcja pozwala na bezpieczną jazdę zarówno najmłodszym, jak i ich opiekunom. Twoje dziecko nie będzie posiadać się z radości, a co równie prawdopodobne, po kilku przejazdach sam zaczniesz mu zazdrościć tak doskonałej zabawki!

 

Zabawka, która równocześnie pomaga zadbać o rozwój!

 

Highwaykick 5 zapewnia przede wszystkim masę radości, a przy tym wywiera pozytywny wpływ na rozwój psychofizyczny twojego dziecka. Największe zalety tej hulajnogi to:

 

 • rozwój zręczności
 • budowanie pewności siebie
 • nauka trzymania równowagi
 • poprawa umiejętności motorycznych.

 

Dzięki bardzo dobrym właściwości jezdnym dzieci same, bez zachęty chcą spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu, a za sprawą zachowania najwyższych standardów o bezpieczeństwa nie musisz się martwić.

 

Płynna i komfortowa jazda

 

Hulajnoga austriackiego producenta, w odróżnieniu od konwencjonalnych pojazdów tego typu, wyposażona jest w trzy koła. Przednie są węższe i większe, co przekłada się na płynną, komfortową jazdę i bardzo dobrą przyczepność. Zastosowanie technologii PUAir (specjalnej kompresji powietrza) w połączeniu z dopracowaną amortyzacją zapewnia łatwe prowadzenie, balans i stabilność na każdym rodzaju nawierzchni. Z kolei tylne koło typu jumbo pozostaje mniejsze i szersze, co dodatkowo polepsza wspomniane parametry. Jest ono dodatkowo wyposażone w hamulec i błotnik.

 

Postaw na bezpieczeństwo

 

Produkty Scoot&Ride cenione są na całym świecie ze względu na wysokie standardy dotyczące bezpieczeństwa i jakości stosowane przy produkcji. Highwaykick5 może poszczycić się wykonaniem uwzględniającym europejską normę EN14619. W praktyce oznacza to niezawodność nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Opisywany model wyposażono w podest zbudowany z czterech warstw, którym niestraszna jest nawet 80 kg żywej wagi. W dodatku, tak jak rączka, został pokryty antypoślizgowym materiałem. Pojazd pozbawiony jest przy tym ostrych oraz niebezpiecznych krawędzi czy rogów.

 

Zabawa bez ograniczeń

 

Cała konstrukcja waży zaledwie 3 kg. Sprawia to, że nawet najmłodsi użytkownicy bez problemu przeniosą ją w dowolne miejsce. Hulajnoga jest prosta w transporcie - wypinaną rączkę można zdemontować w ciągu ledwie kilku sekund, za pomocą jednego guzika bez potrzeby stosowania dodatkowych narzędzi. Ponieważ Highwaykick5 jest przystosowany do użytkowników o wzroście od 118 do 180 cm, naturalną koleją rzeczy było jego wyposażenie w intuicyjny system regulacji - rączka regulowana jest w zakresie 60-90 cm.

 

Wzorowy przykład stylowej zabawki

 

Przy wszystkich swoich technicznych zaletach, hulajnoga zachowuje efektowny i stylowy wygląd. Podest w kolorze limonkowo - niebieskim doskonale oddaje luźny, a zarazem sportowy charakter pojazdu. Połączenie technologii i designu, w którym specjalizuje się Scoot&Ride, jest powszechnie cenione nie tylko przez rodziców, ale również specjalistów. Fakt ten znajduje odzwierciedlenie w najlepszych nagrodach oraz certyfikatach branżowych, jak reddot award czy Toy Award, którymi może poszczyć się austriacka marka.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolor:
Max obciążenie (kg): 80
Wiek dziecka: 5+
Wzrost dziecka ( wg producenta ): 118 – 180 cm
Składana hulajnoga: tak
Amortyzacja: posiada
Koła: PUAir
Hamulec: Nożny
Rozmiar kół: 120/80 mm
Waga (kg): 3
Regulacja kierownicy (cm): 60 – 90 cm
Ilość kół: trzy