SCOOTANDRIDE Highwaykick 5 Hulajnoga trzykołowa 5+ Red

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: SCOOTANDRIDE
 • Dostępność: Jest Jest
  Dostępność w sklepie online: Dostępny
  Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
 • 569,00 zł
 • Oblicz_raty_duckblue
 • Rata już od:
kolor/wzór:
 • SCOOTANDRIDE Highwaykick 5 Hulajnoga trzykołowa 5+ Red
 • SCOOTANDRIDE Highwaykick 5 Hulajnoga trzykołowa 5+ Blue

Hulajnoga trzykołowa Highwaykick 5+ austriackiego producenta Scoot&Ride to produkt, z którego radość mogą czerpać nie tylko dzieci od 5 roku życia! Wyjątkowo trwała i dopracowana konstrukcja, sprawia, że również nastolatkowie oraz dorośli dołączą do wspólnej zabawy. Długie godziny rozrywki pozwalaj równocześnie opanować utrzymanie równowagi, poprawić zręczność, pozytywnie wpłyną na motorykę oraz pewność siebie. Hulajnoga przystosowana jest do jazdy z obciążenia nawet do 80 kg, a regulowana rączka umożliwia jazdę osobą o wzroście od 118 -180 cm.

Wyjątkowa konstrukcja

Highwaykick 5+ charakteryzuje się bardzo solidnym wykonaniem, które równocześnie posiada niezwykle atrakcyjny design. Połączenie wysokiej jakość tworzyw sztucznych oraz aluminium sprawia, że całość pozostaje wytrzymała i lekka. Główny element, czyli podest, jest szeroki i długi, a dzięki zastosowaniu czterech warstw, bez problemu może być używany przez osoby dorosłe o wadze aż do 80 kg!

Bezpieczna jazda na całego

Model posiada trzy koła - dwa przednie, które są węższe, większe i wyposażone w amortyzację, oraz jedno tylne typu jumbo. Dzięki wykorzystaniu specjalnego materiału, zapewniającego odporność na wstrząsy i odpowiadającego za przyczepność, sama jazda jest wyjątkowa stabilna i komfortowa. Tylne koło pozostaje mniejsze oraz szersze, posiada błotnik oraz łatwy w obsłudze hamulec, doskonale uzupełniając się z przednimi kołami. W dodatku podest i rączka pokryte są specjalnym antypoślizgowym tworzywem, co znacząco podwyższa poziom bezpieczeństwa. Bezpieczeństwa, warto podkreślić atestowanego europejską normą EN 14619.

Wygodne i komfortowe użytkowanie

Hulajnoga austriackiej marki posiada regulowaną rączkę w zakresie 60-90 cm, którą bardzo łatwo można zdemontować. Szybki mechanizm wyjmowania sprawia, że cała czynność trwa jedynie kilka sekund i nie potrzeba żadnych narzędzi. W dodatku produkt waży jedynie 3 kg, dzięki czemu dziecko bez problemu przeniesie go w inne miejsce.

Imponujące wzornictwo

Propozycja od Scoot&Ride doskonale się prezentuje. Efektowny i stylowy pojazd stanowi ciekawą alternatywę dla rowerka, a konwencjonalne hulajnogi nie stanowią dla niego konkurencji. Proponowany model z podestem w kolorze czerwonym idealnie uzupełnia się z czarną matową rączką, co podkreśla jego sportowy charakter.

Dla małych i dużych

Innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne w Highwaykick 5 sprawiają, że jest to jeden z niewielu gadżetów na rynku, na którym równie dobrze co dzieci będą bawić się dorośli. Praktyczna regulacja i wzmocniony podest sprawiają, że nawet osoby o wadze do 80 kg i 180 cm wzrostu mogą bezpiecznie przemierzać kolejne kilometry na tej wyjątkowej hulajnodze.

Austriacka jakość

Scoot&Ride to ceniona na całym świecie marka, której produkty mogą poszczycić się wieloma odznaczeniami branżowymi i nagrodami - między innymi reddot award 2014 czy Toy Award 2015 - nagrody przyznawane na największych targach zabawek na świecie. O ich randze świadczy fakt, że Jury wybiera jedynie cztery spośród tysięcy testowanych produktów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolor:
Max obciążenie (kg): 80
Wiek dziecka: 5+
Wzrost dziecka ( wg producenta ): 118 – 180 cm
Składana hulajnoga: tak
Amortyzacja: posiada
Koła: PUAir
Hamulec: Nożny
Rozmiar kół: 120/80 mm
Waga (kg): 3
Regulacja kierownicy (cm): 60 – 90 cm
Ilość kół: trzy