Thule RoundTrip Boot Backpack 60L plecak na sprzęt narciaski black 3204357

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Thule
 • Dostępność: Brak , nie wiadomo kiedy produkt będzie dostępny .

kolor/wzór:
 • Thule RoundTrip Boot Backpack 60L plecak na sprzęt narciaski black 3204357
 • 429,00 zł
 • Niedostępny
 • Rata już od:

 


 

 • Thule RoundTrip Boot Backpack 60L

   

  Wysokiej klasy plecak Thule RoundTrip Boot Backpack 60L spełni oczekiwania amatorów sportów zimowych. Pozwala w bezpieczny sposób przenosić buty, odzież i niezbędne akcesoria, zapewniając komfort noszenia.

   

  Wygodne komory pakowe

   

  Produkt udostępnia wiele komór, które pozwalają zachować porządek we wnętrzu plecaka. Główna przegroda jest otwierana z góry i z przodu, umożliwiając łatwe pakowanie sprzętu. Specjalna komora w tylnej części sprawdza się przy przenoszeniu butów. Dodatkowym atutem jest przegroda SafeZone, która cechuje się wysoką odpornością na zgniecenie. Dzięki temu bez obaw można w niej przechowywać podatne na uszkodzenia akcesoria, takie jak okulary przeciwsłoneczne, sprzęt elektroniczny czy gogle. Plecak udostępnia także dwie boczne kieszenie. Są one wystarczająco pojemne, aby pomieścić rękawiczki, czapkę lub inne elementy odzieży zimowej.

   

  Szybkie przymocowanie sprzętu

   

  Ten nowoczesny plecak Thule RoundTrip Boot Backpack 60L został wyposażony w zewnętrzne pasy, które zapewniają stabilne ułożenie sprzętu. Z ich pomocą z łatwością można przymocować narty, deskę snowboardową lub kijki. Sprawdzają się również w przypadku kasku i kombinezonu narciarskiego.

   

  Łatwy transport

   

  Plecak został opracowany w taki sposób, aby zapewnić wygodę noszenia nawet przy znacznym obciążeniu. Ma bardzo komfortowe paski na ramiona, które cechują się optymalną szerokością. Można również przenosić go za pomocą uchwytów, w zależności od aktualnych potrzeb. Warto podkreślić, że produkt jest kompatybilny z torbami marki Thule. Z łatwością uda się go przymocować do modeli:

   

  Thule RoundTrip Ski

  - Thule Snowboard Rolling Bag.

   

  Model ten jest dość lekki (1,25 kg), chociaż udostępnia użytkownikowi bardzo dużą pojemność (60 l).

   

  Komfort zakładania butów

   

  Produkt posiada specjalną klapę, która może być wykorzystywana jako praktyczna mata pod nogi. Wystarczy użyć tylnego panelu plecaka, aby w komfortowych warunkach zdejmować lub zakładać buty sportowe, bez ryzyka przypadkowego pomoczenia stóp. Prawda, że praktyczne?  

 

Kolor: