Kim jesteśmy

Kim jesteśmy:

Wojtek- rocznik 80, mąż Olgi, ojciec Liwii i Tobiasza , założyciel  firmy i rodziny.  Z wykształcenia mgr marketingu i zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim.  W wieku 19 lat rozkręciłem swoją  pierwszą działalność gospodarczą, której konsekwencją jest stworzenie marki Boxcars.  W biznesie  wyzwania motywują mnie do dalszego rozwoju.  W wolnych chwilach grilluje, wygłupiam się z dziećmi, jeżdżę na rowerze, gram w squasha, nurkuję.

 

Olga- rocznik 81, żona Wojtka, matka Liwii i Tobiasza, współtwórca i koordynator  firmy 4activ. Profesjonalnie opanowuje chaos generowany przez resztę ekipy. Jako rodzic lepiej rozumiem potrzeby naszych szkrabów  i ich opiekunów. Do sprzedaży wprowadzam tylko renomowane, sprawdzone marki godne polecenia i zaufania, których sami chcemy używać. Moja pasja to taniec, woda i sport. Kocham nurkowanie, fitness, rower i ciekawą książkę.

Liwia i Tobiasz- rocznik 2011 i 2013, najmłodsi członkowie ekipy, ale równie ważni, jak nie najważniejsi. To dzięki nim i dla nich powstał sklep 4activ.pl Testerzy wielu produktów w naszej ofercie zaczynając od fotelików rowerowych, jeździków, po  rowerki i hulajnogi.

Liwia to ekspertka od księżniczek, ale też wytrawny  rowerzysta. 30 km wycieczka rowerowa  to dla niej pestka. Lubi  taniec, tenis i przede wszystkim wodę.

Tobiasz- młodszy brat, goni siostrę we wszystkich sportowych sukcesach. Woli piłkę nożna niż taniec, ale woda to ich wspólna pasja. Na co dzień  zgłębia wiedzę o dinozaurach, smokach, pokemonach i super bohaterach.

 

Dlaczego my:

Pragniemy uczyć dzieci aktywnego stylu życia od najmłodszych lat. Nie trzeba rezygnować z hobby przy maluchach. Dzięki 4activ.pl rodzinne spędzanie czasu nabierze nowego  bogatszego wymiaru. Wiemy to bo testujemy to na sobie. Jesteśmy najlepszym przykładem, że pasją można zarazić dzieci już od najmłodszych  lat. Nie sprzedajemy marketowych produktów z Chin tylko certyfikowane, sprawdzone marki, którym zaufały miliony na całym świecie.

Nasze motto „ połączyć przyjemne z pożytecznym, pracę z  hobby-by robić to co się lubi i daje satysfakcję .

Zaufaj rodzinnej firmie tworzonej z pasją.