Woom 3 rower 16 cali purple Automagic

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Producent: woom
 • Dostępność: Brak , nie wiadomo kiedy produkt będzie dostępny .

kolor/wzór:
 • Woom 3 rower 16 cali green Automagic
 • Woom 3 rower 16 cali red Automagic
 • Woom 3 rower 16 cali blue Automagic
 • Woom 3 rower 16 cali purple Automagic
 • 2 249,00 zł
 • Niedostępny
 • Oblicz_raty_duckblue
 • Rata już od:

 

 

Rower woom 3 Automagic

 

Wysokiej jakości jednoślad dedykowany głównie dzieciom w wieku od 4 do 6 lat. Rower woom 3 Automagic został wyposażony w szereg udogodnień, aby rowerowa przejażdżka była dla malucha samą przyjemnością.

 

Łatwe przełączanie biegów

 

Jednym z ważniejszych atutów jednośladu jest możliwość szybkiego i automatycznego przełączania pomiędzy biegami, aby dostosować je do szybkości jazdy. Rower woom 3 Automagic ułatwia nawet wjeżdżanie pod górę - z zastosowaniem pierwszego biegu. Dziecko może szybko przyspieszyć, gdy znajdzie się na równej trasie - przerzutka sama wrzuci bieg drugi. Ten kluczowy element nie wymaga obsługi i tym samym nie trzeba go serwisować.

 

Lekka waga i stabilność

 

Producent zadbał także o lekką wagę jednośladu, co znacznie ułatwia kilkulatkom opanowanie kierownicy i utrzymanie równowagi. Rower bez uwzględnienia pedałów waży zaledwie 6 kg. Warto też zwrócić uwagę na elementy ułatwiające zachowanie stabilności podczas jazdy. Przykładem jest gumowy pierścień stabilizujący kierownicę oraz specjalnie zaprojektowany widelec na bazie lekkiego aluminium.

 

Komfort jazdy

 

Nowoczesny rower woom 3 Automagic jest dobrym wyborem także ze względu na wygodę użytkowania. Na szczególną uwagę zasługuje samo siodełko. Zostało ono opracowane w taki sposób, aby było jak najlepiej dopasowane do miednicy dziecka. Producent zadbał również o ergonomiczne dostosowanie kierownicy oraz o odpowiednim rozstawie uchwytów. Zaletą jednośladu są też opony, które gwarantują dobrą amortyzację podczas jazdy.

 

W trosce o bezpieczeństwo

 

Jednoślad jest wyposażony w nowoczesny system hamulcowy. Dziecko ma do dyspozycji dwa niezależnie działające hamulce. Sama dźwignia hamowania jest prosta w obsłudze nawet dla młodszych dzieci - ergonomiczna konstrukcja doskonale pasuje do dłoni malucha. Rower woom 3 Automagic jest świetnym wyborem dla kilkulatków, które dopiero uczą się jeździć na dwukołowym jednośladzie. Kierownica oraz wysokość siodełka podlegają prostej regulacji - tak, aby dziecko nie miało problemu z zapanowaniem nad jednośladem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolor:
Max obciążenie (kg): 60
Wiek dziecka: 4+
Wzrost dziecka ( wg producenta ): od 105 cm
Wielkość kół: 16 cali
Koła: Pompowane
Hamulec: Przedni V-brake, Tylny V-brake
Waga (kg): 6
Regulacja kierownicy (cm): +/- 10°, Indywidualnie regulowana
Ilość kół: dwa
Dodatkowe info:: automatyczna skrzynia biegów
Ilość biegów: 2
Regulacja siodełka (cm): 48,5-64
Rama: aluminiowa


Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.