Hulajnoga Micro Mini deluxe Yellow MMD005

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Micro
 • Dostępność: Jest
 • Dostępność w sklepie online: Dostępny
  Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny

 • 479,00 zł
 • Rata już od:

 

 

 

 

Wiek: 2+ / Wzrost: od 98 cm
Mini micro deluxe  to nowość od Micro Mobility . Ten model hulajnogi różni się od poprzedniego modelu z obecnością teleskopowej kierownicy. Pozwala to ustawić optymalną wysokość kierownicy w zależności od wzrostu dziecka. Drążek kierowniczy z anodowego aluminium pomalowano na kolor podnóżka. Zastosowanie takiego materiału nie tylko jest praktyczne, bo chroni hulajnogę przed korozją i wpływem czynników zewnętrznych, ale nadaje niepowtarzalny design. Hulajnoga micro deluxe to sprzęt, którym Twoje dziecko będzie cieszyć się  przez wiele lat!

Dzięki opatentowanemu systemowi sterowania ta wyjątkowa zabawka nie tylko promuje ruch Twojego dziecka, ale także pomaga promować zdolności motoryczne, równowagę i koordynację. We współpracy ze szwajcarskimi specjalistami medycznymi został on opracowany specjalnie dla dzieci w wieku przedszkolnym. Wielokrotnie nagradzany, szwajcarski design. Kierownica jest wyposażona w system bezpieczeństwa, dzięki czemu dzieci nie mogą go wyciągnąć. Ale nadal jest zdejmowana,dzięki temu nie ma problemu z przechowywaniem mini micro w wózku lub bagażniku. Hamulec został zaprojektowany w taki sposób, aby nie nagrzał się podczas hamowania.   Maksymalne dopuszczalne obciążenie skuterów mini deluxe wynosi 35 kg. 

 

Micro  produkuje hulajnogi już od lat dostarczając pokoleniom dzieci wiele radości.   A to wszystko z prędkością, która jest zmienna w zależności od wieku, doświadczenia i preferencjami.  Dzieci uwielbiają wiraże i poślizgi na dobrej i solidnej hulajnodze.Mini micro deluxe to Must-Have dla Twojego dziecka. 

dze.

 
 
Jakość wykonania i bezpieczeństwo dla maluchów – to najważniejsze cechy pojazdów Micro.  Nasze hulajnogi produkujemy z przysłowiową szwajcarską prezycją.  Wysoka jakość produktów i wieloletnia dostępność części zamiennych gwarantuje Wam zachowanie wartości pojazdów PUKY.  
Hulajnoga Mini Micro Deluxe będzie służyła Twojemu dziecku, warto zadbać o to by był to produkt najwyższej jakości, który został stworzony z myślą o dzieciach a jego geometria została dostosowana do potrzeb dziecka.
 
 .
 
KORZYŚCI
 • ćwiczy poczucie równowagi dając jednocześnie dziecku poczucie bezpieczeństwa,
 • ćwiczy koordynację równomiernych i przeciwnie skierowanych ruchów
 • dziecko   nabywa pierwszych doświadczeń podczas kierowania i świadomego wybierania kierunku jazdy
 • rośnie razem z Twoim dzieckiem dzięki regulowanej wysokości kierownicy o ok 10 cm. 
 • dziecko uczy się podejmowania decyzji w zależności od sytuacji w otoczeniu i uczy się jak kierować pojazdem gdy jest sucho lub mokro.
 • hulajnoga, ze względu na swoją małą wagę, może być z łatwością przenoszona przez dziecko.
 • zajmuje niewiele miejsca
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 •   Hulajnoga Mini Micro Deluxe  to najnowsza wersja najbardziej znanej hulajnogi na świecie. Lekka, bezpieczna i trwała- wyposażona w  anodowaną ( w metalicznym kolorze) rączkę. W najnowszej wersji Deluxe dodatkowym niepodważalnym atutem jest regulacja wysokości uchwytu za pomocą obejmy z szybkozamykaczem. Dzięki temu hulajnogę można dostosować indywidualnie do wzrostu dziecka i  rośnie razem z nim.
 •  Mini Micro Deluxe została zaprojektowana specjalnie z myślą o dzieciach w przedziale wiekowym 2-5 lat. Jest idealna jako pierwsza hulajnoga. Maksymalne obciążenie jej to 35 kg, czyli o 15 kg więcej w stosunku do jej poprzedniej klasycznej wersji.
 • Solidny, szeroki podest w intensywnym kolorze posiada silikonowy napis Mini Micro, który dodatkowo spełnia rolę zabezpieczania antypoślizgowego. Niskie zawieszenie i jego długość pozwalają postawić na hulajnodze obie stopy, a wskakiwanie i zeskakiwanie jest dziecinnie proste i całkowicie bezpieczne. Nowością są także odblaskowe naklejki umieszczone w tylnej części hulajnogi.
 • Manewrowanie odbywa się na zasadzie balansowania ciałem. Dziecko delikatnie przechylając się i przenosząc ciężar ciała w odpowiednią stronę (podobnie jak w deskorolkach) oraz przechylając drążek kierownicy skręca w lewo lub prawo. Ten sposób skrętu większość dzieci wykonuje intuicyjnie i bez trudu.
 • Mini MICRO Deluxe jest wyjątkowo stabilna  – trzy kółka zapewnią dziecku poczucie bezpieczeństwa i stabilną jazdę. Kółka przednie są większe co ułatwia jazdę, a także pokonywanie niewielkich nierówności terenu, tylne - nieco mniejsze zaopatrzone jest w hamulec uruchamiany stopą. Koła hulajnogi, wykonane z tworzywa, zaopatrzone w lekko pracujące łożyska toczą się cicho i płynnie. Mini MICRO Deluxe sprawdza się zarówno w domu jak i na dworze.
 
 
 
                             
 
 
               
 
 
 
 Hulajnoga będzie służyła Twojemu dziecku, warto zadbać o to by był to produkt najwyższej jakości, który został stworzony z myślą o dzieciach a jego geometria dostosowana jest do potrzeb malucha.
      
 

Kolor:
Max obciążenie (kg): 35
Wiek dziecka: 2+
Wzrost dziecka ( wg producenta ): od 98 cm
Składana hulajnoga: wyjmowana kierownica
Koła: Poliuretanowe
Hamulec: Nożny
Rozmiar kół: 120/80 mm
Waga (kg): 1,9
Regulacja kierownicy (cm): 48-68
Ilość kół: trzy


Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.