Kask woom blue

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: woom
 • Dostępność: Jest
  Dostępność w sklepie online: Dostępny
  Dostępność w sklepie stacjonarnym: Dostępny
 • Wyślemy dziś, jeżeli zamówisz teraz!
  Do wysyłki dzisiaj zostało jeszcze:

  Jeśli złożysz zamówienie teraz, produkty wyślemy:

  jutro o 12:00 jutro o 12:00
  godzminsek
 • 315,00 zł
 • Rata już od:
kolor/wzór:
 • Kask woom red
 • Kask woom blue
 • Kask woom yellow
 • Kask woom green
 • Kask woom purple fioletowy
 • Kask woom black czarny

 Dlaczego kask Woom

 Najdoskonalszy kask dziecięcy na rynku, zdobywca wielu nagród- woom jest przykładem tego, jak dostosować się do potrzebach najmłodszych. Dzieci mają inną proporcję głowy względem ciała niż dorośli. Kask Woom, który chroni całą głowę, a jednocześnie jest dobrze wentylowany. Posiada 24 (!) otwory wentylacyjne i 4 kanały powietrzne, które promują przepływ powietrza.  Zadbano o  każdy najmniejszy szczegół, łącznie z siatkowymi osłonami na przednich otworach wentylacyjnych (aby chronić przed pszczołami i innymi latającymi intruzami) oraz innowacyjną osłonę, która działa jak gumowy zderzak. W przypadku, gdy Twoje dziecko rozbije się wprost na twarz, gumowa osłona zadziała jak pewnego rodzaju bufor między nim a chodnikiem w przypadku zderzenia. Osłona Woom łączy się więc z rynkiem docelowym: nie tylko w stylu "cool", ale także działa przeciwdziałając siłom uderzeniowym i zapobiega krwawieniu z nosa. Gumowa osłona pełni również rolę daszku,zapewniając tym samym  odrobinę cienia dla twarzy malucha i pomagając chronić ich rozwijające się oczy przed słońcem. Aby jeszcze bardziej poprawić bezpieczeństwo dzieci zadbano również  odblaskowe elementy, widoczne nawet po zmroku .

Kask Woom jest szczególnie atrakcyjny dla rodziców już kupujących rower Woom - kask odpowiada wzronictwem do rowerów Woom. Ale nawet jeśli Twoje dziecko ma już inny rower, kask Woom jest nadal warty rozważenia.

Wisienką na torcie jest magnetyczna klamra do łatwego zapinania bez szczypania podbródka czy przytrzaśnięcia włosów. Poradzą sobie z nią już najmniejsze dzieci i to nawet w rękawiczkach! Głośne kliknięcie sygnalizuje prawidłowe zapięcie kasku. 

 

 

 

 

 

Budowa

Kask WOOM utrzymuje swoją wagę na niskim poziomie, ale jego wytrzymałość jest wysoka dzięki konstrukcji w formie, w której zewnętrzna powłoka jest zespolona z wewnętrznym rdzeniem z pianki, dzięki czemu kask jest jednym kawałkiem. WOOM wziął swoją trwałość o jeden krok dalej, rozszerzając pokrycie powłoki na tradycyjnie odsłonięte krawędzie rdzenia piankowego. Widać to w kolażu poniżej - po lewej stronie znajduje się wysokiej klasy kask z szarym rdzeniem z pianki narażonym na potencjalne uszkodzenia. Choć na WOOM jest trudniej zobaczyć, ponieważ powłoka i pianka są białe, powłoka z tworzywa sztucznego pokrywa całą wewnętrzną krawędź piankowego rdzenia.

Konstrukcja In-Mold firmy WOOM oferuje zwiększoną trwałość

 

A na koniec, nasz ulubiona część:)

Nic na to nie poradzimy, podkładka z tyłu głowy mówi "słuchaj swojej mamy!"

 

 

Kolor: