Kije nordic walking Revolution z ostrym grotem+ pokrowiec Fizan (yellow)

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
  (Zobacz recenzje)
 • Producent: Fizan
 • Dostępność: Brak , nie wiadomo kiedy produkt będzie dostępny .
 • Dostępność w sklepie online: Na zamówienie
  Dostępność w sklepie stacjonarnym: Na zamówienie

kolor/wzór:
 • Kije nordic walking trail running Fizan Revolution Pro z ostrym grotem+ pokrowiec
 • Kije nordic walking Revolution z ostrym grotem+ pokrowiec Fizan (blue)
 • Kije nordic walking Revolution z ostrym grotem+ pokrowiec Fizan (yellow)
 • Kije nordic walking trail running Fizan Revolution Pro z ostrym grotem+ pokrowiec
 • Kije nordic walking Revolution z ostrym grotem+ pokrowiec Fizan (blue)
 • 299,00 zł
 • Niedostępny

Fizan Revolution Kijki do Nordic Walking

 

Niezawodne kijki do Nordic Walking Fizan Revolution cieszą się dużą popularnością wśród najbardziej wymagających amatorów tej formy aktywności. Ich głównym atutem są bardzo ostre groty, które sprawdzą się na różnych typach podłoża. Sprawdź je sam!

 

Stabilność i amortyzacja

 

Kijki zostały opracowane z myślą o zagwarantowaniu jak najlepszej stabilności podczas marszu oraz amortyzacji, niezależnie od rodzaju terenu. Specjalnie zaprojektowane groty w kształcie pazurów skutecznie wbijają się w podłoże, co zmniejsza ryzyko ślizgania się. Dodatkowo ostre końcówki znakomicie niwelują wszelkie drgania.

 

Lekka waga

 

Nowoczesne kijki do Nordic Walking Fizan Revolution wyróżniają się bardzo lekką wagą (jeden kijek waży nieco ponad 200 gramów). Wszystko to dzięki zastosowaniu w procesie produkcji specjalnych stopów aluminium. W rezultacie kijki są nie tylko lekkie, ale także wyjątkowo wytrzymałe. Na pewno wielu użytkowników doceni ich doskonałe wyważenie, które dodatkowo wpływa na poczucie komfortu podczas dłuższego marszu.

 

Możliwość złożenia

 

 Fizan R-Evolution  z trzema sekcjami (16-14-12), które można przedłużyć z 58 do 130 cm, pozwoli Ci indywidualnie dopasować kije do wzrostu. Producent zadbał o kluczowe aspekty, mając na uwadze wygodę użytkowania. Pod tym kątem warto wyróżnić możliwość złożenia kijków. Dzięki temu zabranie ich ze sobą na wycieczkę nie stanowi problemu – z łatwością można je zmieścić do walizki lub przypiąć do mniejszej torby. Dodatkowo należy zaznaczyć, że kijki do Nordic Walking Fizan Revolution są zabezpieczone przed przypadkowym złożeniem podczas spaceru. Sprawdzają się w swojej funkcji nawet w przypadku nacisku rzędu około 100 kg.

 

Wygodna rękojeść

 

Na komfort użytkowania wpływają także ergonomiczne uchwyty. Specjalnie zaprojektowane rękojeści w sposób pewny leżą w dłoni i nie wyślizgują się podczas marszu. Ich dodatkowym atutem jest korkowa powierzchnia, która wraz ze specjalnym tworzywem skutecznie przeciwdziała powstawaniu bolesnych otarć. W efekcie kijki znakomicie sprawdzają się podczas wielogodzinnych aktywności, nawet w przypadku poruszania się po bardziej problematycznych terenach.

Cena sprzedaży odnosi się do pary kijów.

 

» Cechy: 

» Wyprofilowany uchwyt, wykonany z gumy połączonej z korkiem co zapewnia antypoślizgowość i maksimum komfortu oraz bezpieczeństwa podczas nordicu.
» FR3 Strap system-Rewolucyjny  system zwalniający pasek rękawicy za pomocą przycisku IN-OUT Kije zaopatrzono w system blokujący zewnętrzny na zasadzie dźwigni. Łatwy w użyciu, nawet w rękawiczkach. nową rękawicę FR Strap System.
» Kije wyposażono w pasek FIZAN FR3 -Oddychający i bardzo wygodny w noszeniu. Praktyczny zapięcie na rzep.Prosty system zapięcia , wystarczy jedno naciśnięcie przycisku.
» Kije zakończone są karbidowym ostrym grotem, który doskonale sprawdza się w czasie marszu w terenie, zapewniając odpowiednie podparcie i w pełni dają możliwość kontrolowania prawidłowej techniki marszu.
» W zestawie znajduje się również gumowa końcówka przeznaczona na asfalt i inne twarde nawierzchnie oraz pokrowiec na kije
»

Kolor: żółto-czarny-antracyt

 

Kolor:
Regulacja długości kijów: regulowane/składane
System blokujący: zewnętrzny
Ilość segmentów: 3, 16/14/12
Budowa (skład) kija: Alu 7075
Rękojeść: Korek i spoiwo syntetyczne
Waga kija (gram): 205
Systemy: FR Fast Release System
Długość złożonego kija: 58
Zakres regulacji (cm): 58-130
Akcesoria w zestawie: karabińczyk, pokrowiec, Talerzyk N35
Grot: ostry karbidowy XC
Długość (cm): 130